Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudom leszoktatni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom leszoktatni a pasimat arról hogy állandóan a seggemet akarja dugni vagy ujjazni?

Figyelt kérdés

Hiába szopok hiába szexelünk neki állandóan vagy a farka vagy az ujja a segglyukamban van.

Annyira bosszantó. Mondtam már neki is hogy engem ez zavar. Azt mondta nem csinálja többet vagy legalábbis kevesebbet aztán mégis.

Lehet olyan hogy épp nem aktuális az ha bele nyulkál kaki puki miatt vagy csak alapból már rossz érzés.

Betegeknek tartom már ezt.


máj. 27. 15:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy kidobod a pléhbe az önző gyökér kis pötst. Megkérdted rá, tudja hogy neked nem jó, de csak azért is rád akarja erőltetni az akaratát = nem tisztel téged, lesz.rja te mit gondolsz, érzel. Gyanítom, hogy az élet más kérdéseiben is pont így áll hozzád. Szeretnél egy ilyen embert magad mellé???
máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!