Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, asszonyok melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok melyik farok a jobb nektek? Az átlagos 18-19cm-es nem túlságosan vastag farok, avagy a hatalmas(25cm feletti), igen vastag dákó?

Figyelt kérdés

#Nagy bot.
máj. 27. 12:03
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Diploma ide vagy oda, egy pöcs vagy

Bekapásról meg csak annyit hogy vannak kard nyelők is, tanulható

máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
És hány tanárnőt dugtál meg (álmodban) mire így mesterdiplomáig jutottál? Amúgy nem lehet hogy a mm-t nézted a vonalzón?;)
máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

"És a "pöcs" több nyelven beszélő mesterdiploma tulajdonosa."

Ebből is látszik, hogy bizonyos esetekben a végzettség fordítottan arányos az értelmi színvonallal.

máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérkedik a farkával, kérkedik a végzettségével.


(Egyiket se tudja bizonyítani.)


Aki kérkedik, az gyenge. Az erős nem szorul rá a kérkedésre.

máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
88%
Lesz az az átlagos 13-15 is🙂
máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
75%
Nem hogy nagy farka, diplomája sincs. Akkor nem ezen agyalna.
máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
55%

Hol vetted azt a mesterdiplomát ember? :D

Mert hogy ész nem járt mellé az fix :D

máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
65%
15, huszonévesek körében bőven több ez, nem hiába elvárása a legtöbb 25 év alatti felnőtt nőnek a 20 cm körüli méret.
máj. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
61%
30 éves vagyok, és már az én középsulis koromban is mindenki ezzel a minimum 20 centis legyen f*szsággal jött...
máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. A többit figyelmen kívül hagyom, mert nem megyek bele parttalan vitákba. Amúgy az MIT-n ejtsd:(emájti) "vettem" a diplomámat, és egy tanárnőt sem dugtam meg érte. Ott ezért nem jár diploma. Ezek szerint más egyetemeken igen. Csak "érdekességképp", a MIT a világ második legnehezebben elvégezhető egyeteme az Egyesült Államokban. Ott a hülyéknek nincs helye, már az első hónapokban kiszórják őket. A nem tudást nem lehet hogy úgy mondjam "egyéb szolgáltatásokkal" ellensúlyozni. Sokaknak igen nagy itt a szája, azonban igen kíváncsi lennék arra, hogy vajon hány "kedves" honfitársam tudná utánam csinálni ezt azok közül, akik itt az ismeretlenség jótékony homályába veszve osztják az észt. Amivel pedig jómaguk sem rendelkeznek. Az MIT-ra már bekerülni is nehéz, nemhogy elvégezni azt! Aki nem hiszi, járjon utána! Utánam lehet csinálni. Ja, és bárkinek, bármikor tudom bizonyítani a végzettségemet. Ahogy természetesen a farkamat is. Mindenkinek szép napot kívánok.
máj. 28. 10:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!