Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, hogy a feleségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy a feleségem újra kívánja a puncinyalást?

Figyelt kérdés

Régen nagyon szerette, szinte csak úgy jutott el az orgazmusig. De mostanában már alig kívánja, csak nagyon-nagyon ritkán. Sőt, még a menupauza után is szerette, de az utóbbi egy-két évben rettenetesen visszaesett az igénye. Olyannyira, hogy már szinte nem is engedi, hogy puszilgassam neki. A hagyományos szexnél is csak azt érzem sokszor, hogy engedi, legyek túl rajta, mert nekem kell, de neki nem hiányzik. Így aztán hiába van lehetőségem rendszeresen, nem az igazi, sőt, egyre többször nekem sem jön össze, mert nem érzem, hogy ő is akarná. Az összebújás fontos, azt kívánja is, de többet nem. Én pedig akkor lennék igazán boldog, ha neki is tudnék minden nap boldogságot okozni. Elfogadom, hogy idősebb korban már nem kívánja úgy a nő, de ő már esélyt sem akar adni neki, hogy csak úgy puszilgassm neki, aztán ha lesz valami akkor jó, ha meg nem akkor sem dől össze a világ, hisz úgy is szerettük egymást. Nincs semmi betegsége, amit szégyellnie kellene, nincs rossz illata, semmi ilyen ok, amit bemesélhet magának. Nem is prűd, ha jó idő van, rendszeresen meztelenül vagyunk itthon, ha megpuszilom valahol, azt hagyja, de a punciját akkor is elkapja hamar, ha egy puszinál többet adnék.

És kérem, ne olyan válaszokat írjatok, hogy értsem meg, hogy kevesebbet kívánja, mert nem ez a kérdés, hanem hogy mit tehetnék, hogy kívánja úgy, mint régen, amikor még naponta többször is akarta, vagy legalább ne tiltakozzon ellene.


máj. 26. 10:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%
Egy önző nem érdekli te mit szeretnél ezt én így nem folytatnàm.
máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#9, #10: Miért? Csak a nő várhat el egy férfitól olyat amit nem akar?

Én is rengeteg mindent megteszek neki, amihez nincs kedvem, de megteszem, mert szeretem és tudom, hogy ez neki jólesik. Ha ez kölcsönös, akkor működik egy kapcsolat. Az önzőség az, ha ez egyirányú, és csak az egyik fél tesz meg dolgokat, a másik meg visszautasítja, függetlenül, hogy az szex, vagy valami más dolog.

De pont nem arról van szó, hogy olyat várnék el, amit nem akar. Azt szeretném, hogy akarja elvárás nélkül. Ezért írtam ki a kérdést, hogy mit tehetnék, hogy ismét ő maga is akarja.

máj. 26. 10:58
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
De hát alapból nem akarja. Ebből nem lesz olyan, hogy akarja. Hagyja a szexet, mert szeret téged, de ő nem akarja. De az hogy hagyja magát egy idő után el fog múlni. Mert nem esik neki jól. Hogy odáig mikor jut el, az majd kiderül. Az nem azt jelenti, hogy nem fog téged szeretni, csak már egyszerűen annyira rosszul fog esni neki az egész aktus, hogy nem fogja magát hagyni. Meg ahogy írtad neked sem valami vágy keltő az, hogy csak hagyja magát, de nem tesz azért, hogy neked jó legyen.
máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, ez baromság. Olvass utána a menopauzának. Sok nőnél elmúlik a vágy, pedig szereti a párját. Másképp működünk. Ennyi.

N40

máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13%
De nagyon is prűd ha még ezt sem hagyja szànalmas...
máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tökéletesen látszik a válaszokon, hogy ki az, aki megélt hasonlóakat és keresi a megoldást, mint a kédező, és ki az akinek fogalma sincsen a szituról, de mindenképpen muszáj neki, hogy válaszoljon valamit :)


Nagyon megértem a helyzetedet, és írok privátot :)

jún. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!