Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, hogy a feleségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy a feleségem újra kívánja a puncinyalást?

Figyelt kérdés

Régen nagyon szerette, szinte csak úgy jutott el az orgazmusig. De mostanában már alig kívánja, csak nagyon-nagyon ritkán. Sőt, még a menupauza után is szerette, de az utóbbi egy-két évben rettenetesen visszaesett az igénye. Olyannyira, hogy már szinte nem is engedi, hogy puszilgassam neki. A hagyományos szexnél is csak azt érzem sokszor, hogy engedi, legyek túl rajta, mert nekem kell, de neki nem hiányzik. Így aztán hiába van lehetőségem rendszeresen, nem az igazi, sőt, egyre többször nekem sem jön össze, mert nem érzem, hogy ő is akarná. Az összebújás fontos, azt kívánja is, de többet nem. Én pedig akkor lennék igazán boldog, ha neki is tudnék minden nap boldogságot okozni. Elfogadom, hogy idősebb korban már nem kívánja úgy a nő, de ő már esélyt sem akar adni neki, hogy csak úgy puszilgassm neki, aztán ha lesz valami akkor jó, ha meg nem akkor sem dől össze a világ, hisz úgy is szerettük egymást. Nincs semmi betegsége, amit szégyellnie kellene, nincs rossz illata, semmi ilyen ok, amit bemesélhet magának. Nem is prűd, ha jó idő van, rendszeresen meztelenül vagyunk itthon, ha megpuszilom valahol, azt hagyja, de a punciját akkor is elkapja hamar, ha egy puszinál többet adnék.

És kérem, ne olyan válaszokat írjatok, hogy értsem meg, hogy kevesebbet kívánja, mert nem ez a kérdés, hanem hogy mit tehetnék, hogy kívánja úgy, mint régen, amikor még naponta többször is akarta, vagy legalább ne tiltakozzon ellene.


máj. 26. 10:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem engedi? Akkor nyalnàm màsét tudjon róla ez nem szex...
máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1: Szívesen nyalnám, de nem akarom megcsalni, mert szeretem és nem akarok olyat tenni, ami rosszul esne neki. (Bár tudom, egyesek szerint ez még nem megcsalás.) Szóval az övét szeretném elsősorban.
máj. 26. 10:30
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Sajnálom.De ha olyan volt,olyan lesz.
máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Veletek egyidősek vagyunk, és ugyanez van nálunk is, amit írtál.

A nyalást, ujjazást nem engedi (kivánja) , csak dugunk és néha leszop. A dugást élvezi mindig van orgazmusa.

Én sem tudom az okát és ő sem, hogy miért utasítja el a nyalást, ujjazást.

Beszéltünk sokszor róla, de igazából nincs ok csak már nem tetszik neki. Pedig régen nem ez volt...

máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Ez idegenek nem fogják tudni megmondani.Együtt éltek bizalmi kapcsolat van köztetek.Miért nem beszélsz vele erről? Nálunk fordítva volt,és rákérdeztem egyszerű félreértés volt az egész,igaz új kacsiban.Sosem engedte ,hogy végig csináljam neki a szopást.Csak annyi gondja volt,hogy nem akart akkor úgy elélvezni,úgy gondolta,hogy az nekem megalázó.Megbeszéltük.Kommunikáció sokat segít.
máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem szépen lassan az is el fog maradni, hogy engedi a szexet. Vagy rászoksz az önkielégítésre, és/vagy egyszer eljutsz odáig, hogy félre lépsz. Ami érthető is lenne, mert ebből több szex nem lesz, csak kevesebb.
máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

"ne olyan válaszokat írjatok, hogy értsem meg, hogy kevesebbet kívánja"


Ember! ha egyszer változó korba ért és egyszerűen elmúlt a vágy/szexuális késztetés, akkor a természetet nem tudod megváltoztatni.


Esetleg orvosilag indokolatlan hormonkezelés...

máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#6: Ha szereti a másikat az ember, akkor a kedvében akar járni. Ha már nem fogja engedni a szexet, akkor azt jelenti, hogy nem szeret. Ez esetben pedig az a kapcsolat végét jelenti. Hiába is szeretem én, tudomásul kellene vennem, hogy mindkettőnknek jobb lenne mással. De remélem idáig nem jutunk el.
máj. 26. 10:47
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

8. ekkora önzőséget...

Neki mindenképp jobb lenne nélküled.

máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Az gondolom, nem jutott eszedbe, hogy ha szeretnéd, nem várnál el tőle olyat, amit nem akar.
máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!