Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk akik tangát hordtok, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik tangát hordtok, nem zavar ha belevág a popólukatokba?

Figyelt kérdés
máj. 25. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre fura de megszokott. A legkényelmesebb alsó.
máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Ha már a lukba is bevág akkor nagyon nagy baj van!!! Mi történt a környékbeli testszövetekkel? Elrothadtak?
máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szertem A nőknek is be vág nem?
máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy erről szóló dal youtube-on klippel együtt fent van, a címe Soerii & Poolek - Tanga

Abból mindent meg lehet tudni

máj. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vág be. Tizen éve csak férfiaknak tervezett, gyártott tangát hordok. Nekem kényelmes, feleségem szerint jól is áll nekem. Mikor errekcióm van, akkor jobban megfeszül az ánnuszomnál is, de ez nem zavaró, inkább kellemes érzés.
máj. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem zavar, szeretem ezt az érzést, tök izgi érezni hogy a tanga ott van és bevág. :)
aug. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!