Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annyira zavaró hogy ilyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira zavaró hogy ilyen a pasim. Beszéltem már vele erről és csak ideig óráig változik. Szerintetek van értelme vele maradni?

Figyelt kérdés

A szex nálunk úgy működik hogy ha szexelni akar szól hogy vetkőzzek. Ha én akarom akkor neki nem megy vagy ugyan az a vége nekem nem jut orgazmus. Esetleg kicsi csók van előtte. Nagy ritkán nyal de soha nem élvezek el tőle.

És már rakja is be. Nem volt még orgazmusom szex közben soha. Mert hamar el is élvez és mindíg ugyan abban az 1-2 pózban csináljuk.

Kézzel szokott nagy ritkán kielégíteni. Ami nekem kevés mert hiányzik az hogy szex közben élvezzek.

Nem vagyunk olyan rég együtt kb.1.5 éve.

Mondtam már neki hogy nekem ez így nem jó. Akkor kicsit jobban odafigyel de 1-2 szex után ugyan az van mint előtte.


máj. 25. 15:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem fikázom a férfiakat, tényeket írok le.
máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást ez egy szexuálisan analfabéta, és ezért látszik önzőnek, de lehet az is még pluszban.
máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy olyat, aki odafigyel a te élvezetedre is, hidd el, tele a világ olyan pasikkal, akiktől sorozatorgazmusod is lehetne.
máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű. Csodálkozom, hogy neked ez kérdés. Ilyen önző pasival másban is baj lesz, nem szabad vele együtt maradni.
máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
ú, hát nem kellene vele maradnod.
máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Vegyel egy mupeniszt es sikositot. Szex utan ulj az olebe es tedd be magadnak es csinald . Tedd a kezed az eszkozre es utasitsd ,h csinalja neked.


Nem onzo a fiud,hanem tapasztalatlan.

máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Nem vagyunk olyan rég együtt kb.1.5 éve."


Szerintem ez épp elég idő 😅 Egyértelmű, hogy nem passzoltok szexuálisan. Igazából ez a hapi senkihez se passzol.

Te meg csak egyre frusztráltabb leszel.

Ne bánkódj, szakíts vele. Kicsit nehéz lesz eleinte, de 5 év múlva már csak borzadva tekintesz vissza erre a másfél évre az új pasid karjaiban egy jó szex után.

máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel egy norméis fickót?

Amúgy mondtad már azt neki, amit ide kiírtál? Lehet, hogy ő nem is érzi, hogy ez neked nem jó.

máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld le, ez hosszú távon nem fog működni, ha nem tiszteljük egymást, nem veszünk tudomást a partner kedvenc dolgairól, nem vagyunk figyelmesek, nincs kapcsolat. Erről szól a kapcsolat hogy érdeklődünk, figyelünk egymásra stb ;)
máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Van aki vagy ösztönösen jó az ágyban, vagy ennyire szar Mint a te Palid. Ezen nem lehet változtatni
máj. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!