Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek is előfordult már ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktam az álmaimon töprengeni, mert azért ennél elfoglaltabb vagyok, de mostanában minden nap azt álmodom, hogy megdugnak.

Igaz most nincs senkim, talán ezért, de én sose álmodtam ilyesmit, vagy ha igen, az is rossz volt. Most meg a semmiből hetek óta minden nap ugyanaz: a hasamon fekszek és hátulról a fülembe zihálva csinálják. És most jó érzés, életemben először.


A nyár közeledtétől van?🥲 ti is vagytok néha így?



máj. 24. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem minden este ugyan az a pasi dug, álmomban. 🤣 Pedig amúgy nyitva áll előtte az ajtó, dehát ez nem ilyen egyszerű. Amúgy nem tudom, nem ovulálhatsz hetek óta, nekem akkor nagyon durvák az álmaim és a gondolataim, amikor még banánt sem tudok normálisan enni.🙈😅

(Uhh de kéne valaki🤣)

máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 én is ovulációkor meg vagyok bolodnulva, de csak ébren. Amúgy lehet hogy az egyre növekvő ösztrogén teszi, ahogy jöttem ki a mesiből🤷🏽‍♀️ de ez akkoris új. Ráadásul mindig aktuálisan azzal álmodok ilyet, akit aznap többször láttam: szomszéd, filmszínész, túravezető stb xd tegnap Marcello on tour Albániáról készült videóit néztem, ne tudd meg mit összeálmodtam utána. Szerintem ez nem egészséges xdd.
máj. 24. 23:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos hormonok, kész áldás nőnek lenni. Amúgy ha lefekvés előtt esetleg masztizol, az sem segít? (Nekem ront😅, de van akinek meg segít)
máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem se túl hasznos, főleg az utóbbi időben😂 pláne ha erre ráálmodok valamit egész másnao ez lesz a fejemben, még felizgultabb leszek lefekvéskor, és kb egy ördögi körbe kerültem😂

Amúgy szedd föl azt a pasit, én is fölszednék valakit, ha volna a közelemben olyan. Jobban jársz, ennél minden jobb😂

máj. 24. 23:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Foglalt, de amúgy hidd el, minden reggel megkérdezem hogy van a barátnője, hátha egyik reggel közli a sajnálatos hírt. 🙈🤣 Addig is jó az unalmas megbeszéléseken azon gondolkozni, hogy ezen az asztalon pont jó lenne vele.🤣🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Én is szenvedek.
máj. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Sose értettem ezt hisz ahogy a mondás tartja ;Egy férfi ha tud,egy nő meg ha csak akarja!
máj. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!