Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Telt lányok, előfordult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt lányok, előfordult már veletek hogy a súlyotokra tettek megjegyzést?

Figyelt kérdés
máj. 23. 05:47
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Ha ezt most "élvezkedés" szempontjából kérdezed, akkor nem fogsz kapni választ. (Egészséges értékrendű nők nem hagyják magukat egykönnyen zsákmányul ejteni.)


Járjál swinger klubba, esetleg menj el szexmasszázsra! Prostituált igénybevétele is egy ideig átmeneti könnyítésül szolgálhat.

máj. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt a “megjegyzést”, azt kifejezetten negatív értelemben használod? Mert persze nyilván, volt már sok negatív. De én alapvetően betegség miatt szívok a súlyommal, most is fogyok, meg már fogytam is egy csomót. Akikkel szexeltem, nekik nem volt negatív véleményük, bár vannak olyan emberek, akik fétis szerűen imádják a túlsúlyos embereket, nekem volt olyan párom, aki kifejezetten azt akarta, hogy még hízzak, szóval nem volt hosszú életű kapcsolat.
máj. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szex közben nem de amúgy a mindennapokban folyamatosan
máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es te mennyire vagy komplexusos retardált agyú?!


Kérdező, te meg töltsd ki a kifejtős részt, mert az összes szerencsétlen rád fogja kivetíteni az életük összes baját!

máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!