Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme van azon csipkelődn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van azon csipkelődni a barátnőimnek hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Nem értem ezzel mi a céljuk, amikor szóba kerül a fiúk téma akkor sokszor megkapom hogy hallgassak mert még én szűz vagyok így fogalmam sincs semmiről. De nem hiszem hogy ez olyan gáz lenne 18 évesen.

máj. 24. 15:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Irigylik, hogy te még nem kótyavetyélted el
máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen minden, csak nem barátnő. Hencegni, felvágni akar azzal, hogy ő már mennyivel "érettebb és tapasztaltabb". Ettől érzi magát többnek. Pedig szánalmas és gyerekes ez a viselkedés.
máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

Várj egy picit! Te a barátnőiddel beszélsz a fiúkról?! Ez hogy a náthásba van!? Általában a fiúk a fiúkkal szoktak beszélni a lányokról (meg kocsikról, fegyverekről, sportról stb.). A lányokkal szarságokról szoktunk beszélgetni, nem fiúkról, és úgy teszünk mintha érdekelne, hogy lefektessük őket.


Valószínűleg téged beraktak a barát kategóriába, egy aszexuális, fütyi nélküli homonkolusz vagy számukra és ezzel el is jutottunk a szüzességed forrásához.

máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

#13 as vagyok, bocsánat, evidensnek vettem valamiért, hogy fiú vagy.


Ha lány vagy, akkor normális vagy, a barátnőid meg bunkók.

máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyék a barátnőid már bocs. Attól, hogy meg vannak dugva nem lesznem pasiszakértők
máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert éretlenek. Semmi több.
máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm
máj. 24. 17:29
 18/27 anonim ***** válasza:
76%
Lány vagy?
máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Igen
máj. 24. 17:33
 20/27 anonim ***** válasza:
84%
#18 Nem, egy krumpli. Szerinted? 😂
máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!