Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért látni mostanában annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látni mostanában annyira kevés természetes nőt? Mit gondoltok, nektek tetszenek a termeszetes nők?

Figyelt kérdés

Szemöldökük ki van tetoválva.

Szempillájuk mű. Körmük mű. Szájuk fel van töltve. Hová tűntek a természetes szépségek? Fáj a szívem, komolyan mondom.


máj. 24. 08:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, de a szőr nem ápolatlanság, vagy akkor a férfiakon is az?
máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
20# kommentelő tutira nő
máj. 24. 13:55
 23/32 A kérdező kommentje:

A szőrös is a természetességhez tartozik! Mitől lenne igénytelen az, aki szőrös?


A mosdatlanság nem egyenlő a szőrösséggel...

máj. 24. 13:56
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Tutira férfi vagyok, már elnézést #20 voltam. (A vékony, kismellű, hófehér bőrű nők az eseteim)
máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Ha a szőrös az természetes, akkor ne kenegesd magad szappannal, meg effélékkel, mert az sem természetes. Persze lehet természetesnek mondani, de igényesnek nemigen. Sok nőnek tényleg jelentős szőr nő a lábán, sőt, némelyikük bajuszkát is képes növeszteni. Nyilvánvalóan érdemes eltávolítani, mert nem esztétikus. Mint ahogy fodrászhoz is járhat, körmöt is vághat, anélkül, hogy attól műnő lenne, vagy csorba esne a természetességén. Ne essünk át a ló túlsó oldalára!
máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Én borotválkozok, csak vicces hallani ezt a természetes dolgot, de nem gondolnak bele, hogy az mit is jelent.

A szőrnek egyébként funkciója van, nem azért van hogy számodra ne legyen esztétikus.

máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy a szőrnek van funkciója, de nem hallottam még nőről, akinek bármilyen egészségügyi problémája lett volna attól, hogy eltávolította a szőrt a lábairól. Ha van is (illetve többezer évvel ezelőtti életmód során VOLT) funkciója, nélkülözhető.
máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván semmi probléma nem lesz, nekem se volt még semmi.

De ha nélkülözhető, miért csak a nőkön igénytelen?

máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
#28 - ez a kérdés persze más irányba visz. Az is kérdés lehet, miért néznek a fiúkra furcsán, ha ki van húzva a szemük? Miért csak a nőknek lehet? Ehelyütt nem mennék bele, de hozzáteszem, hogy _szerintem_ férfiakon is igénytelen a burjánzó szakáll, vagy többnapos borosta.
máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Értem a példád, de a szőrt a természet adta a nőknek és férfiaknak is, mégis tőlünk elvárják, hogy szedjük le, de közben azt hirdetik, hogy természetes nőre vágynak. Nem fér össze a logika.
máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!