Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több mint fél éve nem voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint fél éve nem voltam senkivel és mostanában már kezdem azt érezni, h megőrülök. Tudom hogy természetes, de hogyan tudnám ezt jobban elnyomni? Teljesen elveszi az eszem. Kb már egy formás fára is rámozdulnék:D (23L)

Figyelt kérdés

Szoktam masztizni de egyszeruen ugy erzem nem lesz jobb tole. Csak szexre meg nem akarok osszeszedni valami ismeretlen pasit, mar nem vagyok ilyen. Nem akarok r.b.nckodni.. Sot igazabol nem egy sima menet hianyzik hanem egy olyan ferfi aki rendesen falhoz b... ertitek. Hihetetlen de eddigi palyafutasom alatt 1 kivetelevel nem talaltam olyan igazan dominans pasit aki nem fel fajdalmat okozni vagy kemenyebben megragadni.. es ez az ami igazan hianyzik. Errol fantazialok hetek ota. Es ettol csak meginkabb falra maszok mert annak hogy ilyet talaljak meg kevesebb az eselye.

Mit tanacsoltok mit tegyek h csillapodjanak ezek bennem? Nem hittem hogy lesz ilyen de a maszti nem hat es fura mod kedvem se nagyon van hozza


2019. aug. 2. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Nem, nem természetes. Emberek vagyunk, nem állatok.
2019. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is vágyom már egy olyan pasira, aki mindig jól lerendezne, ha hiányom van és megvalósítja a vágyaimat.

Nekem sem segít a maszti, pillanatnyilag jó érzés, de lelkileg nem elégít ki.

2019. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tenyleg erdekel a megoldas mert komolyan tanacstalan vagyok az ugyben.


Mas hogy is megkaphatom max addigra megoszulok:D egyebkent meg a ‘pasik nem allatok’ ra csak annyit h ez szimplan beallitottsag kerdese. Attol h valaki dominans nem lesz allat. Valaki ezt szereti valaki azt. Es amugy meglepodnel milyen sokan szeretnek dominalni. Mas kerdes h lightosabb verzioban

2019. aug. 2. 23:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen.
2019. aug. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenen már én is gondolkoztam,de sajnos ilyen ember elég kevés van, én szívesen csinálnám veled.

21F

2019. aug. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!