Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Elégedettek vagytok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elégedettek vagytok a párotok péniszméretével? Mekkora neki? Beérnétek kisebbel?

Figyelt kérdés
máj. 22. 11:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
17/6 körül van az én páromnak is. Nekem tökéletes, sőt, kutyában néha sok is a hosszúsága
máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

16-os van neki.

Lehetne picit nagyobb mondjuk 18cm.

máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
19 centi van neki. Sex utána egyre többet fáj a hasam a méhszájam. Egy vadat nem tudunk dugni úgy hogy utána ne fájjon.
máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

Férjemé kicsi. Sosem mértem, nem is kérdeztem. 12-14 cm közt saccolnám.

7éve okoz nekem orgazmusokat vele.

Ő az első olyan pasi az életemben, aki 1 menet alatt 2-3x is el tud juttatni a csúcsra.

máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem vagyok vele megelégedve. Fogalmam sincs mekkora lehet de biztosan nincs 15 centi.

Sajnos nem tudok vele mit csinálni így kell elfogadni.

máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Hossz 18cm és vastagságra is szép darab. Nekem pont tökéletes.

De akkor is szeretném ha 15cm lenne neki. Azért jobb hogy 18. :)

máj. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
tudod az a baj a nagyon kicsi mérttel hogy az egész szex nehézkesebb, főleg a férfinak fárasztóbb is! szerintem a jó méret 17cm től 20cm ig! 10cm 12cm meg még kisebbek egyszerűen kicsi egy jó kényelmes szexhez, nehéz meg magyarázni de 10 12cm es bottal maga a szex nehézkes magának a férfinak is fárasztóbb kis bottal mozogni a nőben! de szerintem akik ilyen cipőben járnak értik mire gondolok! meg valószínűleg a nők se igazán élvezik egy 10 12cm boton nagyon lovagolni sem lehet egy jót! mint írtam szerintem a jó méret 17cm től 20cm ig vagy írhatnám hogy inkább a nagyobb méret mint a kisebb vagy a nagyon kicsi!!
máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!