Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon veszélyes, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon veszélyes, milyen együtt lenni tipikus utcai örömlánnyal?

Figyelt kérdés
Állítólag olcsóbbak akik kint állnak például a szemétégetőnél, mennyire higénikusak, milyen lehet velük szexelni, milyenek az ágyban, mennyire figyelnek a másikra, van valakinek esetleg tapasztalata a róluk?
máj. 20. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Eléggé. Herpesz meg minden. Gumi nem véd!
máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Látsz a szemétégető mellett zuhanyzót? Akkor gondolj bele mennyire "igényes" amikor aznap már a 15. kuncsaftot szaxizza le, vagy tölti meg és utána csak nedves papírtörlővel leagyusztálja a török/ukrán/albán kamionos után a muffot.

Ja és ott nincs ágy 😅 futószalagosak amúgy, a kocsiban való gyors ürítés a "mesterségük", ennek megfelelően állnak hozzá, nagyon érződik rajtuk hogy alig várják fejezd be mielőbb.

Ha megfogadsz két tanácsot: 1) Nem annyival olcsóbbak mint amennyivel igénytelenebbek a körülmények a lakásosoknál. 2) NE kérj tőlük natúrfranciát!

máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Megismerkedsz egy csajjal, róla honnan tudod, hogy nem volt-e prosti.

Meg hány olyan jómódú csaj van aki szintén prosti egyetem mellett. El se hinnéd.

máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
#3 azért a sugarbabyk nem szakmányban furulyázzák naponta a török kamionosokat!
máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Sugarbaby?


🤣


Ugyanannyit érnek azok is.

máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
#5 emberileg valószínűleg igen (pénzért árulják magukat), de attól még a prostik "krémje", egy fizető kuncsaftjuk van és nem napi 10.
máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Nagyrésze drogos is ezeknek a nőknek, én láttam Őket beállva éjjel, megrogyasztott térdel, álló helyzetben “alszanak” lelógatott fejjel… Nem vagyok a téma szakértője, de ez az ilyen csavarlazitót meg patkánymérget is tartalmazó “bio” fűtől (nem marihuána) meg a “bika” nevezetű drogtól van.

Ez a drogok között is a legalja…


A másik, hogy a kuncsaftjaikat is láttam és sokszor fogatlan, koszos cgányok, 20 éves swifttel.



Mivel napi 20 kuncsaftot ápolnak le, talán valakivel gumi nélkül is szexelnek, akár hepás meg AIDS-es is lehet köztük.


Szóval nagyon kockázatos lehet velük szexelni, de ha használsz gumit még az orálhoz is, akkor “csak” rüh, lapostetű jöhet át, meg esetleg valamilyen szemölcsöd kialakulhat, ha valahol érintkezik a bőrfelületetek, vagy ha valamilyen testnedve valamilyen sérülésedre folyik (pl. megvágtad az ágyékod borotválkozásnál), akkor nagyon kis eséllyel, de akár súlyos dolgokat is el kaphatsz.


A gumi minimum… Ha arra érzel vágyat, hogy gumi nélkül legyél velük, akkor inkább menj pszichológushoz, mert ez egy halálos ítélet.

máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
A többségük olyan, hogy még akkor se szexelnék velük, ha ők fizetnének nekem. Aki egy kicsit is igényes, az nem az utcán rodázik, hanem neten hirdet.
máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne tegyünk már különbséget prosti és prosti között kérem…
máj. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!