Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis mérettel (11cm) nem kínos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mérettel (11cm) nem kínos szexpartnert keresni?

Figyelt kérdés
Egy éve ért véget a kapcsolatunk, azóta magányos vagyok és hiányzik az intimitás. Kibírom nélküle, de nem látom értelmét, hogy megfosszam magam a jótól.

máj. 19. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon kínos
máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Na most erre mit írjunk??

HA azt írják hogy kínos akkor sose fogsz csajozni??

Én ekkora fütyivel is úgyanúgy csajoznék és ha nem tetszene valakinek akkor annyi , de legalább dugtam addig is.

máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Ez a kérdés kínos, nem a méreted.

Most milyen választ vársz? Nagyon elegem van az ilyen ostoba, idióta kérdésekből. Semmi értelme kiírni egy ilyen kérdést. Minden harmadik kérdés ilyen pöcs méregetős.

Ha azt mondjuk, hogy ekkora mérettel NE ismerkedj, akkor nem fogsz és egyedül fogsz megpusztulni?

máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Próbálkozni kell. Nem mindenkit a méret érdekel. Persze nagyobb mérettel kifejezett szexpartnert könnyebb találni. Nem sűrűn látok olyat, hogy valaki inkább 10-12 centis szeretőt keres, mint 17-17-20 centiset.
máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem ciki
máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mindentvagysemmit ***** válasza:
25%
Játszótársat keress hozzá🤣
máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Kifejezetten szexpartnert szerintem kisfütyivel nehezebb lesz találnod, mivel ilyenkor előtte sokszor megy a képcsere, és ha nincs akkora vonzó méreted nem igen fognak a csajok kiválasztani, mivel az érzelemmentes felszínes szexet keresik az emberek.

Ha ismerkedsz, és vannak érzelmek, sok nőt nem zavar a kis méret, főleg ha aktív vagy, és jól csinálod az orált stb.

máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. Én lefotóznám úgy hogy másfélszer akkorának tünjön, akár hány centi.
máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, ha tudod használni
máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!