Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire normális, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, ha egy lány azt mondja h szeret de még kell egy kis iidő? Ezután teljesen úgy viselkedik mintha eggyüt lennenk de nem ölel meg amikor a fiú barátait pedig igen

Figyelt kérdés

máj. 15. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Semmi baj nincs ezzel. Ha nagyon türelmetlen vagy hagyd ott. Ha meg tetszik, legyél kitartobb.
máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
70%
Szerintem ne foglalkozz ilyen nővvel! Ha azt mondja még szerete de idő kell neki és közben mindenkit imád de téged úgymond ki lők az ölelésekből az nem jó dolog :/ Meg hát ha szeret miért nem téged ölel meg? Miért a fiu barátait? Egyátalán miért vannak fiu barátai?
máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék hogy ahhoz kell az idő hogy lát némi esélyt az ölelgető barátnál és ha neki kell akkor téged lapátra tesz
máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben még fiatal fiú vagy, legyél kis türelemmel felé plusz amúgy is van időd bőven.

Azonban ha már pasi, vagy már inkább férfi vagy akkor hagyd a manóba az olyan lányokat akik társaságban meg sem ölelnek téged a pasijukat de a barátaikat igen...ennél rövidebb az élet, hogy éretlen gyerekekre pazarold az idődet keress egy érett gondolkodású Nőt.

máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na en ugyanígy voltam egy fiúval. Osszejottunk és egyből szünetet kellett tartani. Mostmar szakított es utal.
máj. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!