Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ettől bajom és miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ettől bajom és miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Szeretem ha szex közben befogja a szám hogy pár pillanatig ne kapjak rendesen levegőt és szeretem ha fojtogat a párom.

Sokszor csinál olyat amikor már nem kapok sokáig levegőt akkor sem veszi el a kezét én hiába próbálom leszedni magamról.

Kicsit be pánikolok ettől így a szexet sem élvezem.

Lehet ebből valami bajom és miért csinálhatja ezt?


máj. 9. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Mentális biztosan. Pánik roham. Sőt ezt viszed tovább a következő párodnál is be fog ütni
máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is aztán már nem bízol meg senkiben. Egészségügyileg annyi bajod lehet belőle, hogy elájulsz vagy meghalsz. Attól függ, mikor engedi el a szád.


Azért csinálja gondolom, mert élvezi. Ennyi. Élvezi, hogy uralkodik, hogy erősebb, hogy irányít. Lehet ez csak az első nő lépés, aztán még több ilyet csinál. én nem lennék vele.


Amúgy az is kemény, hogy fojtogat, ami neked pánikot okoz és nem őt vonod kérdőre, hogy ezt miért csinálta. Manapság az emberek tényleg csak b.szni tudnak, beszélni nem.

máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik meg sem tudod ezt beszélni vele! Hisz különben ez már nem lenne probléma, nem? Szerinted ez normális, hogy a pároddal nem beszéled meg, hogy mi oké, mi nem? Nem normális, nem egészséges.
máj. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy ilyen a "párod", de csak így tovább, és egy idő után, már nem fogsz ide sem, és sehová sem kérdést írni, hajrá!
máj. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szexben minden megengedett amíg mindkét fél élvezi. Ha ez neked nem jó beszélj vele. Ha nem változtat keress mást mert ez hosszú távon nem fog működni. Uralkodjon másképp úgy, hogy te is élvezd. 44N
máj. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz be egy buvárpipát, azzal talán tudnál levegőt venni.
máj. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz, hogy lehet bajod igen, amit agyi hypoxiának neveznek.

Sokszor kérte az egykori párom. Annak ellenére hogy ápoló a szakmám, én tisztában vagyok a kockázattal. A gond, hogy tartósan, tehát rendszeresen játszva, fokozatosan tesz kárt az agysejtekben. Már a nevében benne van. Magyarul, oxigénhiány miatt, az agysejtek nem kapnak oxigént. Most tiltsd meg ezt a játékot!

máj. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!