Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha jó házasságban nem tudna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó házasságban nem tudna a férjed kielégíteni, megcsalnád?

Figyelt kérdés

máj. 9. 13:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
68%

A biztonság kedvéért két szeretőm van. Velük van szex rendesen.

De a férjemet szeretem.

Lehet, hogy ribi vagyok, de nekem így jó.

máj. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
86%
Igen mert a jó,minőségi szex fontos.
máj. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
80%

#18

Vagy megunt vagy nem jó neki amit csinálsz, te is írod hogy mondta sok neki az inger, lehet megfelelési kényszere van feléd ezért nem sikerül ( a férfiak is erző lények)

Szerintem fogd vissza magad, és nézd meg úgy jobb lesz e neki

N

máj. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%

#23 szerintem jó irányba gondolkodsz!

Én is ugyanilyen voltam, de a párom annyira nem díjazta és sokszor nem volt kedve. Ellenben, a simogatás, szeretgetés indította be, meghittség kellett neki - a vizuális dolgok hidegen hagyták.

máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom nálunk jó a szex, heti többször is van, kielégítőnek tűnik, a feleségem mégis megcsal. Nem tudja, hogy tudok róla. Pedig eléggé változatos, szerepjáték is van, enyhe bdsm, szóval nem egysíkú szokott lenni. A kezdeményezések is vannak tőle és tőlem is és nem szoktuk visszautasítani egymást. Szimplán úgy gondolom, most ne haragudjatok érte, magam sem hiszem el, hogy leírom, de egy r.b.nc. Ettől függetlenül szeretem őt, csak nem értem miért csal meg.
máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Hogy tudtad meg? Tervezed, hogy elmondod neki?

máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%

25

Add meg a számát és kiderítem... 😉

máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Megcsaltam, mert 1 perc után elsült és ki sem elégített szinte soha...
szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!