Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha jó házasságban nem tudna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó házasságban nem tudna a férjed kielégíteni, megcsalnád?

Figyelt kérdés

máj. 9. 13:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nagyon jó a házasságom, de testileg már baromira unom az asszonyt és totál nem izgat fel, de más nők meg nagyon is. Nem érdekel, ha félre dug, csak maradjon normális velem. Ez van!
máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
82%
Sok férjes nővel kavartam már, általában szeretőt tartanak.
máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
45%
Cuckold, hármas.. ha az nem opció akkor szexgép.. 😁
máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem próbáld ki milyen félrelépni. A nők borzasztó jól tudják titkolni. Kielégülve sokkal szebb a világ, talán a házasságod is jobb lesz. A feleségem elég ritkán fekszik le velem, de eddig még nem csaltam meg. Maszturbálni szoktam, hogy levezessem a feszültséget, de egyre többször hiányzik egy társ a szexhez. 39f
máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
40%
A jó házasság és a hazudozás kizárja egymást. Ha tényleg úgy gondolod, hogy minden perfekt, csak ez nem, akkor vagy nyugodj bele, intézd el magadnak, vagy beszéld meg a férjeddel, hogy mit tehetsz meg esetleg. Ha rossz a házasságod, akkor válj el, aztán azt csinálsz amit akarsz. Ha rossz a házasságod de valamiért nem lehet elválni (kicsi gyerekek, nagy hitel, stb), akkor kezd el csalni és majd utána fogtok elválni.
máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem tudnám kielégíteni a feleségemet,hagynám is hogy mással tegye..
máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
61%

Ha volt orvosnál, gondolom említette, mitől lehet ez?


Azt nem tudom mennyi idős a férjed, de feltételezem 40 év felett van.

Ha igen, akkor számos oka lehet, hogy mi okozhatja ezt.


Eleve a korával járó problémák, de akár elfásultság, a megszokás is lehet a gond.


Ha gerjed rád, amit érezned kelleme, de a végeredmény lehangoló, akkor prosztata a ludas és tesztoszteronszint csökkenése.


Ha úgy látod, a vágy sincsen meg, akkor a megszokás játszik közre.


De mint írtam a kiváltó ok bármi lehet…

máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Az orvos szerint minden rendben.

Nincs elfásultság én vagyok a nyitottabb mindig van valami újdonság. Szexi rucik, combfix, játékszerek az ágyban egy ribi vagyok sőt azt mondja túl sok az inger.

máj. 9. 17:24
 19/28 anonim ***** válasza:
41%

Jó házasságban nem. Mióta elromlott, azóta képes lennék rá.

Viszont privátot nem kérek!

máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%
Persze,az orgazmus fontos..
máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!