Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell egy felnőtt férfine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy felnőtt férfinek előadni azt hogy ő milyen jó az ágyban és mennyire tudja mit szeretnének a nők?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit.


Azt mondta hogy ő tudja mi kell a nőknek olyannak is okozott már hüvelyi orgazmust akinek eddig nem volt.


Dominánsnak adja elő magát.


Egy szavát sem hittem el de arra gondoltam ha ekkora szája van akkor bizonyítson.


Sajnos nekem lett igazam.


Semmit nem tudott adni kis mérete is volt.

Nem is tudott kielégiteni sőt unalmas egyhangú volt a szex.


Mire jó ez a férfiaknál hogy próbálják becsapni a nőket ezzel a nagyképü dumával?


Én el is mondtam neki hogy nem jó és engem most megkapott de csak saját magát járatta le ezzel.


máj. 8. 08:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10. Nem tudom milyen kérdésről beszélsz de nem én írtam.

De megnézem miről van szó.


Nő vagyok és csak a saját problémámat tapasztalatomat szerettem volna megosztani és mások véleményét elolvasni ezzel a témával kapcsolatban.

máj. 8. 08:58
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pasi a kérdező.
máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az önfényezés mindig kisebbségi komplexus. Ilyen esetben előre borítékolható mi lesz az eredmény. Nekem ha egy nő azt mondja ő jól az orálban mindig kiderül közben, hogy hatalmasat tévedett. F.
máj. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nálad is bejött, másnál is.

Neki lett egy jó éjszakája, te meg így jártál.

Ezért nem kell mindenkinek széttenni a lábad...

máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy a nők is pontosan ugyanezt csinálják, ugyanilyen arányban, hogy ők mekkora kúrógépek így bevállalós úgy bevállalós, aztán csak fekszik mint a tengeri csillag..
máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Egy szavát sem hittem el de arra gondoltam ha ekkora szája van akkor bizonyítson."


Na épp ezért csinálja. Nálad is bejött. Egy nyújtani semmit nem tudó pasi megkapott, megdugott miért? Mert bedőltél a szövegnek holott ahogy írod, nem hittél neki, de a kíváncsiság miatt nem tudtál nemet mondani.

máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán bepalizott és ő nyert.Mindegy mit nyújt az ágyban,ott már benne lesz a farka.:D

Ja igazad lett,hát de neki minden napra jut egy ilyen buta,kívácsi nő.:)

máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
15: hú, azt de utálom... Meg nem csak ebben, hanem amikor az életben is arrogáns, lekezelő. Az ember legszívesebben otthagyná pucéran csillagpózban. Még fiatal hülyegyerek koromban futottam bele ilyen típusba. Ma már kiszűröm szerencsére.
máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mikor megláttad a farkát, kellett volna kiröhögni, felöltözni, és ott hagyni.

Vagy megmondani, inkább csak nyaljon, dugni úgysincs mivel...

De nem, te inkább hagytad... 😩

máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!