Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell egy felnőtt férfine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy felnőtt férfinek előadni azt hogy ő milyen jó az ágyban és mennyire tudja mit szeretnének a nők?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit.


Azt mondta hogy ő tudja mi kell a nőknek olyannak is okozott már hüvelyi orgazmust akinek eddig nem volt.


Dominánsnak adja elő magát.


Egy szavát sem hittem el de arra gondoltam ha ekkora szája van akkor bizonyítson.


Sajnos nekem lett igazam.


Semmit nem tudott adni kis mérete is volt.

Nem is tudott kielégiteni sőt unalmas egyhangú volt a szex.


Mire jó ez a férfiaknál hogy próbálják becsapni a nőket ezzel a nagyképü dumával?


Én el is mondtam neki hogy nem jó és engem most megkapott de csak saját magát járatta le ezzel.


máj. 8. 08:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lehet jó volt, csak neked kevés volt méretileg. Úgy meg mindegy mennyire ügyes.
máj. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mert ha az ilyen nem nagyítana, senki sem állna vele szóba..😄
máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Viszont bejött a dolog neki, mert megdugott téged is. 😂
máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3. Az igaz de nekem is plusz strigula volt. 😉
máj. 8. 08:30
 5/19 anonim ***** válasza:
Látod én nem csapok be senkit nekem kicsi van 11cm
máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az lehet tudni, hogy kb mekkora volt neki?
máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont azért jó neki, mert téged most megkapott és ha a sokból csak egyszer sikerül hasonló közönséges viselkedéssel elérni amit el szeretne akkor már megérte. Más kérdés az, hogy aki az ilyesmit nagyon próbálja előadni és bizonygatni az általában kamu, ahogy azt te is tapasztaltad.
máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Velem is lefekhetnél ha már itt tartunk :D leszek strigula
máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Taktika, ami valljuk be működik:D
máj. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A központozás sajátos, leginkább NEM használata okán van egy tippem, kérdező, hogy a facebookos/faszméretes kérdést is te írtad ki.


Ergo ugyanaz az aberrált vagy. Nem mellesleg pali.

máj. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!