Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kevés szex miatt megcsalhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevés szex miatt megcsalhat a feleségem?

Figyelt kérdés
ápr. 24. 12:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én feleségem is gyakran elutasít. Az biztos, hogy nem csal meg, szimplán jóval kisebb a libidója. Van ez így, nemigen tudsz mit csinálni vele.
ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
32%
20. Ebben egyetértek és kevésbé költséges mert sajnos a nem szexelő nő is viszi a lóvét.
ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de nem biztos.

A kérdés, hogy csak te nem kellesz néki, vagy úgy általában nem igényli a szexet.

ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
67%

Csak bámulok, hogy mennyi "fura" hozzászólás született ehhez a kérdéshez.

Nőként az a véleményem, hogy egyre ritkább az a nő, aki nem akar szexelni. Már nem az őskorban élünk és nem ősanyák vagyunk. Ha egy nő a házasságban nem akar sze elni, akkor: 1. már rég megcsal, csak valamiért pont nem veszed észre, 2. Valamivel kőkeményen okot adtál rá, hogy ne akarjon és ezzel "álljon bosszút", 3. esetleg szülés váltotta ki belőle, vagy egyéb betegség, de arról a férjek szoktak tudni, mert beszélnek róla, orvoshoz mennek, próbálnak tenni ellene.

ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Meg, ha elvettél egy ringyót.
ápr. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
33%

#24 Nálunk az általad felvázolt 3 pont egyike sem igaz. Nem csal meg. Alkalma sem volna rá, mert soha nem megy el egyedül itthonról. Mindketten itthon dolgozunk, szóval az sincs, hogy a munkahelyen szed össze valakit.

Okot soha nem adtam rá, gyakorlatilag a tenyeremen hordozom. Soha nem csaltam meg, nem járok zülleni, stb. Gyerek pedig nincs, tehát az sem lehet ok.

ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
24. Nőknél hormonális változások és a menopauza is kiválthatja a libidó csökkenését , megszünését. Valaki alapból hidegebb vérmérsékletű. Vagy gyógyszerek pl. antidepresszáns, fogamzásgátlók mellékhatása. Ezen kívül még ezernyi ok. Sajnos jóval kevesebb szexet szerető magát elfogadó nő van mint férfi. Akinek olyan felesége van aki valamenbyire szereti a szexet azt nagyon becsülje meg a férje!
ápr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
#27 Rendben, a hormonok, fogamzásgátló és hasonlók miatt nincs igénye a szexre, nincs libidója. Azt viszont nyilván látja, hogy én meg szenvedek, mert szükségem volna a szexre és kívánom őt, mégsem tesz semmit. Értsem meg, hogy neki nincs kedve. Rendben. Elfogadtam, beletörődtem, csak azt nem értem, hogy ha én mondom neki azt, hogy épp nincs kedvem drága étterembe vinni vagy újabb ruhákat venni neki, mert a hónapban már sok volt, akkor miért vagyok sóher szemét alak?!
ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
28. Ezt akár én is írhattam volna. Én azt kaptam, hogy 8 éve még volt szex , örüljek neki és érjem be azzal. Neki pedig nagyon jó így.
ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#28 #29 ha otthon nincs szex, akkor legyen másutt (neked). Ha ebbe nem megy bele, akkor ez nem házasság, hanem szexuális börtön. Innentől kezdve mi értelme?
ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!