Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lánynak van egy kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak van egy kis szőr a karján vagy a lábán, akkor a puncija is szőrös?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor a karján/lábán lévő szőr aránya megegyezik a punciéval? Mármint amennyire szőrös a karja/lába, ugyanannyira szőrös a puncija is?

ápr. 18. 22:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
2 lánytesóm van, mindkettőnek elég erős szőr van a karján és a lábán is, lábukat egyébként borotválják és mivel már láttam őket sokszor fehérneműben, így láttam, h a puncijuk is nagyon szőrös. Szóval sztem van összefüggés.
ápr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs szoros összefüggés.

abban viszont van, hogy ha egy nőnek volt bátorsága észrevehetően meghagyni a lábán a szőrt, akkor valószínűleg máshol sem bünteti magát szőrtelenítéssel.

amúgy a mai, csupaszsághoz szokott szemnek kábé bármelyik nő punciszőrzete nagyon sűrűnek tűnik a teljesen természetes állapotában.

ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ össze a kettő
ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De ha valaki pl a kezén meghagyja a szőrt, amit mások is látnak, akkor a punciján pedig miért borotválja le, ha azt (remélhetőleg) kevesebben látnak?
ápr. 21. 12:07
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindenkit az foglalkoztat,hogy mások mit látnak. Nekem pl szőrös a karom,ami nem zavar,intim részen viszont egy idő után annyira megnő,hogy valamit csinálni kell vele,mert zavar.
ápr. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lába szőrös,akkor valszleg intim részen is. Ismerek ilyen lányt,nincs borotválva a lába és láttam bikiniben,hónalja is szőrös és az alsó 2 oldalán,valamint a hascsík köldökig sem volt leszedve.
jún. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!