Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már arra példa hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már arra példa hogy a hangosan szexelő szomszédra rászóltak, hogy halkabban csinálják?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet ez zavaró, hogy ezért már szólni kelljen?

ápr. 15. 05:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1x allandoan ejfel korul csinaltak.

A no szinte orditott es falszomszedok voltunk!

Elso par alkalommal hagytam… majd rendszeres lett, tobb csavo is jart hozza. A vege az lett hogy feljelentest tett a tarsashaz. Mert mint kiderult nem csak minket zavart, de senki sem szolt rajtam kivul.

ápr. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Volt egy nyugdíjas bácsi alsó szomszédom régebben, ő állandóan megtalált, hogy hallja ahogy csináljuk.

Aláírom, az akkori barátnőm tényleg nem volt egy szende lány.

Meg hát panelház volt.

ápr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Mi voltunk épp a hangos szexelök😀a csajom szinte orditva élvez,én meg sose kiméltem,volt hogy szólt a szomszéd,hogy gyerekek vannak ugye náluk,és nem e tundánk halkabban.

Felfogtuk amúgy a kérését,és megértettük,ezután sokszor a száját kellett befognom hogy ne orditson😀

ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha én szólnék, max. úgy, hogy ugye tudják, hogy elég vékonyak a falak, és sok minden áthallatszik...
ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!