Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalom után vegyesek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom után vegyesek az érzések bennem, ez mindig így lesz?

Figyelt kérdés
Feleségemmel viszonylag fiatalok vagyunk de már 10 éve együtt. 17 évesen jöttünk össze, 2 éve házasok. 1 év házasság után majdnem elváltunk, akkor kitaláltuk hogy dobjuk fel a szexuális életünket, majd az segít. Végül plusz 1 pasi bevonása mellett döntöttünk. Az elmúlt 1 évben voltak próbálkozások, több kevesebb sikerrel de 3 hónapja megtaláltuk az ideális partnert. vagyis számára ideálisat. Hétvégén volt az első alkalom amikor kettesben találkoztak és több volt mint orál. Amikor hazajött szombat este részletesen beszámolt mindenről és mutatott pár képet is ami közben készült. Be kell valljam egyszerre tetszett és okozott bennem szorongást, szédülést a látványa. A következő lépcső már az lenne hogy hármasban, közösen is szexelünk, de nem tudom hogy képes leszek-e teljesíteni.
ápr. 11. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nőként tudok nyilatkozni. Nálunk kb a 3. alkalom után oldódott fel annyira mindenki hogy ne érezzük a feszültséget. Nálunk is 2F1L volt a felállás, de kezdettől fogva egy szerepet játszottunk.
ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne stresszelj, mert akkor tényleg nem tudsz teljesíteni. De úgy gondolom nem is feltétenül szükséges az elején. Először csak nézd őket és élvezd a látványt. Akkor szállj csak be, ha úgy érzed, hogy harcrakész vagy. Ha csak a többedik alkalommal sikerül, az se baj.
ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kettesben találkoztak és több volt mint orál... te meg közben otthon ültél, fúh, ez azért kemény
ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez a plusz 1 férfi bevonása kinek a kérésére lett? Miért nem plusz 1 nő? Csaknem a nő unt rád? Igazi Cuckold vagy 🤣
ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes ez is. Ugye ha egy ferfi dugni akar, es jelentkezik egy no hogy jojjon harmasba, sot, elotte a no elmegy hozza kettesben kiproblani, ki mondana erre nemet? :D Van, hogy en is bevallalnam a harmast, bar annyira nem tetszik. De ugy, hogy elotte a not felprobalhatom egyedul, hat ezzel siman visszaelnek, megdugnam a not es utana nem is mennek harmasozni, mert minek, keszen is vagyok.


Masik oldalrol pedig vetitsuk le ugyanezt rad: szeretnetek egy plusz not, talaltok is, erre kozlod a novel, hogy mielott athivnatok harmasba, te atmesz es megdugod... mit gondolna a no? Hogy tenyleg van parod? Mutatnal kepet, es akkor elhinne? Vagy videohivas kene? :D Meg nem gondoltam erre, lehet igy kezdek el csajozni, hogy van nom, es masik not keresunk harmasba, elotte pedig atmegyek lyukat probalni...


Nyilvan nem lenne ilyen no, aki vallalkozna erre, csak azert irtam le a te oldalad is, hogy lassuk, mennyire nincs egyenloseg a nemek kozott. Tarskereson az a masik pasi rohog magaban, hogy atment hozza egy no tesztnek, te meg lehet nem talalnal hasonlo not. Es meg haza is vitte a pasi farkat videon... de cuki love story!

ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már attól összeszorult a mellkasom, hogy ezt elképzeltem a párommal kapcsolatban. Még az is jobban tetszene egy ilyen helyzetben, ha mindketten félrekúrnánk úgy, hogy nem tudunk egymáséról...
ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na erre miért nem kiabálja senki hogy kamu? Mert lehet valaki ennyire lúzer, csak az alfákat kamuzzuk itt? :D
ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!