Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legelső alkalom a többes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legelső alkalom a többes szexben, hogy lehet a feszültséget oldani?

Figyelt kérdés

ápr. 4. 12:27
 1/6 Pomazi73 ***** válasza:
100%
Szia. Beszélgetéssel. A jó szex alapja a beszéd.Én italozni nem szoktam
ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok beszélgetés
ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

kommunikáció

csevegés

flört


45/F

ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
A többesszex egy gyűjtőfogalom, rengeteg minden belefér, a 2 lány 1 fiú felállástól a gangbangig. Nagyon nem mindegy, hogy mik a saját korlátaid, illetve a vágyaid.
ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10%
Én nem értem ha ez a dolog feszültséget okoz miért erőlteted?
ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Első alkalomnál, inkább legyen csak összejövetel, italozás dumálgatás, nem kell rágörcsölni, ha valaki dominánsabb lesz elkezdi irányítani az eseményeket. Ha nem történik semmi, akkor még nem álltatok készen szellemileg erre. Nekem az első teljesen random volt, nem volt megbeszélve semmi, egyetem alatt két pár maradtunk a buli végére és egy ágyba feküdtünk le, aztán elindult a matatás. Sokra nem emlékszem, mert elég részeg voltam, de nem tartozik a legkedvesebb élményeim közé, amire szívesen gondolok vissza.
ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!