Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma szombat este lesz szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szombat este lesz szex, vagy van aki már túl van rajta?

Figyelt kérdés

ápr. 6. 20:06
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom melyik buta nő pontozott le, egy nő nyilván bármikor szexelhet (már ha ő is akarja)

Egy férfi pedig mindig szexelne csak hát párkapcsolaton kívül nehezen jön össze, amelyik nő ennyit sem tud a világ működéséről az nagyon el van tájolva

ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
49%

Te milyen incelről beszélsz ember? Szerinted a nők nem fekhetnek le bármikor valakivel ha nem akarják? Te talán tagadod a társadalomtudományokat? Körbe kéne nézni mielőtt baromságokat írsz

Nézd meg a valaszokat, a jók írják hogy ja volt és a férfiak írják hogy sajnos nem volt... Vagy a saját szemednek sem hiszel? Be kéne fejezni ezt az incel dumát már unalmas

ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
90%

31,32


Re vagy aki privátban irogatsz..


Kincsem! A nők sem találnak könnyen JÓ szexet! Ami azt jelenti hogy a férfi nem önző és kielégítő! Azért sok szex kapcsolat egy aktus után pont emiatt ér véget.


Nem kellene önzőnek lenni és találnál is valakit, kincsem! ;)

ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
17%

Először is nem vagyok a kincsed, másrészt én nem írtam neked privátot attól hogy paranoiás vagy az nem az én hibám

Másfelől az hogy a nőknek semmilyen szex nem tűnik jónak talán lejjebb kéne vinni az elvárásokat

Másfelől nem az volt a kérdés hogy jó szexet találhat e egy nő hanem azt hogy ha egy nő szexelni akar akkor bármikor mehteheti a férfiakkal ellenben

Ahogy te állítod ha a férfiak önzők az nem befolyásolhatja a szex esélyeit hiszen előre senki nem tudhatná róla.... Nem értem hogy lehet valaki ennyire megragadva óvodás szinten

ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
50%

34. Nem fogok reagálni, mivel elvitted a kérdést is.


Mi szombat este jót oráloztunk, ha már mást nem lehet még. :)

ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
33%
34 igen nyilván oráloztatok mivel nő vagy és megteheted bármikor
ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
49%
Másnak is feltűnt hogy sok nő irja hogy igen szupi volt de mellette nagyon sok férfi írja hogy nem volt pedig nagyon szeretné? 🤔
ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
75%

#37 Azoknak akiknek hiányzik a szex és szeretnék is,de nem jön össze nekik valószínű azért írják,mert tényleg így van. Van akinek szimplán szexuális hiánya van,de vannak olyanok akiknek történt valami az életükben,ami mentálisan és lelkileg hat rá. Saját tapasztalatból írom.

Én rosszul élem meg.


#23-as voltam

ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
32%
Miért pontozott le pár buta nő csak azért mert leírtam hogy észrevettem milyen eltolódás van a nemek aranyat illetően? 🤔 Talán ma már a pc-séf megköveteli hogy ne nezhessuk a másik némét?
ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!