Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 45 koruli ferfiak! Mi fog meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 koruli ferfiak! Mi fog meg titeket a 20 eves lanyokban?

Figyelt kérdés
ápr. 3. 19:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az az üdítő látvány, de méginkább a fíling.
ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem kor függvénye! Egy 40 es istud extrán izgató lenni. Egy 20v as lány annyiban más hogy kíváncsi
ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Csak annyiban?
ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%

A tudat, hogy 20-25 évvel fiatalabb csaj a farkamat szopja és beleül. Olyan csajok akiket a strandon 100-ból 99-en csak távolról mernek nézni. Én meg odamegyek, iszunk valamit és este már dugom.

Feszes test, kerek cicik, épp elmúlt 20, vadító és a végén a szájba élvezek.

Van még kérdés?

ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzően nyitottabbak a fétisemre.
ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy máshogy látják a világot, persze, jó a feszes bőr stb-stb, de nekem egy csajban, lányban, nőben az intelligenciája tetszik..
ápr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Rex Hunter ***** válasza:
Sokkal feszesebb mindenük (mell, fenék, comb), szebb az arcuk, ott van bennük a kíváncsiság és a lelkesedés és magunkhoz szoktatható, idomítható. 36 évesen 19 éves egyetemista lány volt az utolsó ilyen fiatal, akivel voltam. Minden másodperc ajándék volt vele. Különösen imádott velem csókolozni, mert én tanítottam meg. Le sem akart szállni rólam, egyfolytában össze voltunk tapadva. Én imádtam a szép feszes fenekét, a kisebb markomba való melleit és a darázs derekát. Ő imádta simogatni a karjaimat, a mellkasomat és a fenekembe markolni.
ápr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Minden porcikája ?:)
ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!