Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, a vékony, kis mellű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, a vékony, kis mellű lányokban számotokra mi a vonzó?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni mi vonzó lehet az ilyen alkatban...?
2017. nov. 26. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Én meg, azokat nem értem meg, hogy mi a vonzó az olyan nőkben, akin zsír hátán zsír van, a tőgye meg a köldökét takarja.


Ízlések és pofonok.

2017. nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
kinek a pap kinek a papné jön be..ennyit erről
2017. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Én imádom az ilyen alkatú lányokat! Talán azért, mert én nem vagyok éppen túl kicsi.
2017. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Kislányos alkat, simogatható, csodás cicik, s szépen áll, ha felizgatom. Vágyom rá!


Ezek 😉


40/F

2017. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy te nem tudod elképzelni, az egy dolog. Pedig nem nehéz belátni, hogy az emberek ízlése nem egyforma. Van, akit ez hoz lázba, van, akit az.
2017. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Nekem személy szerint semmi..
2017. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy vékony.
2017. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szinte értelmetlen a kérdés, mert ízlésen sosem érdemes vitatkozni. Nekem pl egyáltalán nem jönnek be a telt lányok (egész pici poci még rendben van), és sosem tudnék megkívánni egy husibb lányt. Ellenben jó pár olyan ismerősöm van, aki a dundi lányokra bukik, sőt van olyan is nem egy, akinek a kifejezetten túlsúlyos lányok vonzóak. Hála az égnek a szépség relatív, ami az egyiknek csúnya, a másiknak lehet vonzó.
2017. nov. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 33F
2017. nov. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!