Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a mai nők rosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai nők rosszabbak mint a régebbi generációban élők?

Figyelt kérdés
ápr. 2. 15:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
Rosszabbak mert nekik 18cm-től indul egy farok. Nem enyhén telhetetlenek.
ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez a Skibidi toilet korszak
ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyértelműen.
ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen rosszabbak, már abba is beleakarnak szólni, hogy kivel akarnak szexelni.
ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bolondság, sem a nők, sem mi nem vagyunk rosszabbak, sőt, ma annyi a kihívás, mert mondjuk a középkorban egy jobbágy asszony nem azon gondolkozott, hogy szeretné-e két nagyfarkú szerecsennyel, hanem, hogy talán a földesúr nem emeli az adót, vagy hogy a fia megjön-e a háborúból..
ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha rosszabbak is azok nem csak a nők mert sok olyan nő van aki kedves és megbízható stb és van férfi aki meg bunkó s@ggfej és megbízhatatlan ha nem is ezt a szempontot nézzük hogy jellemileg milyenek az emberek hanem a szexuális téren szerintem abban az esetben ha a nő ilyen amit feljebb említettem és a férfi meg kihasználja és bunkó és paraszt akkor nem a nő a rosszabb , ha viszont fordított az eset akkor igen
ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 vagyok és szerintem ez a nő-férfi jogviszony a középkorban meg egy pár évtizede szerintem hülyeség mivel nem azt kéne nézni hogy ki férfi és ki nő hanem hogy milyen a jelleme mert lehet valaki s@gg hülye és megbízhatatlan közveszélyes bűnöző vagy éppen pszichiátriai eset férfi szerintem nem őt kéne előnyben részesíteni hanem azt aki ezeknek az ellentéte de persze nőben is vannak ilyenek nem is egy kb ugyanannyi arányban és ugyanúgy elítélendő...
ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!