Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz, hogy a mostani fiatal generáció ilyen korán szexel?

Figyelt kérdés
Elképedve olvasom a kommenteket a szexuális kategóriákban. Nyilván sokan kamuznak, de van az a kamu ami finoman szólva kamunak sem vicces. Szóval tini fiúként 13-14 éves korukban segget nyalnak másik fiúnak, egymást szopják. Lányok szintén ebben a korban a saját neműkkel művelik a szexualitást. A kisfiúk (mert tiniként szellemileg minden fiú és lány még érettlen) 12 éves kislányokat akarnak meg..ni, és sorolhatnám. Tini társkeresőről meg azt mondják, ott tele van meleg, leszbikus, transz kiskamaszokkal, akik társat keresnek maguknak. Ti mit szóltok ezekhez? Ha a ti kiskamasz gyereketekről derülne ki ilyesmi, (korai szexualitás, orientációk stb) akkor mit szólnátok hozzá? S alapvetően miért alakulhatott ki ez az egész?
2023. júl. 13. 13:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez nem változott csak most jobban előtérbe került illetve könnyebben keresnek partner az internet miatt. Én 15.voltam amikor kezdtem és későn érő típus voltam a gazdag szülők selyemfiúi már hamarabb is átélhettek mindent akkoriban még az általánosban volt egy kettő olyan tudok róla. Az identitás elvesztése sokkal ijesztőbb.
2023. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Mi is 7-8 osztályban már aktívan érdeklődtünk a csajok felé, de 30 éve még nem volt lehetőségünk pl képeket küldözgetni, meg chat-elni, stb. Masztizni is kezdtünk már általánosban. Az igaz, hogy akkor még nem volt ennyiféle irányzat, vagy csak nem tudtunk róla.
2023. júl. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2es amit mondasz hogy érdeklel vkit most már azt kell mondani a liberalozmusban hogy vmelyik nem érzelmileg, az teljesen normális, az önkielégités is az. Viszont amiket a kérdésemhez írtam, azok abban a korban nem normális.
2023. júl. 13. 14:03
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Figyu, ha valaki meleg vagy transz, az a szexuális éréskor kiderül, úgy 13-14 éves korban. A különbség az, hogy manapság a fiatalok nyíltan felvállalhatják, nem kell évekig, évtizedekig magukban őrlőrniük, titkolniuk. Én tanárként rengeteg tini magára ébredésének voltam tanúja, mindannyian 13-15 éves koruk között már tisztában voltak a másságukkal és keresték a hozzájuk hasonlóak társaságát. Saját gyerekem is kb. 14-15 évesen szembesült a másságával és szerencsésnek mondhatom magam, hogy gyakorlatilag azonnal elmondta. Jobb lett volna, ha 20 évig titkolózik és utána coming outol?
2023. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a világ mássága, gyorsasága is okozza vagy alapból ilyen az emberi biológia, szexualitás amit civilizáció meg illem nevén eddig mindenki megpróbált szépen titkolni és elnyomni magában… nem tudhatjuk azt sem hogy ezelőtt kb 100 évvel hogyan élték ezt meg, tabu volt egymás között is, írni róla meg pláne, úgyhogy csak találgathatunk. Lehet akkor így ugyanigy volt, csak nem volt ennyi lehetőség hallani róla, nem merték felvállalni, most meg már lassan semmin nem csodálkozunk.

Minden esetre nekem is nagyon furcsa, hogy minden szempontból éretlen gyerekek miket tudnak és csinálnak. Nekem úgy tűnik hogy egyre jobban “elállatosodik” az emberiség nem pedig fejlődik. De sokak szerint emiatt karótnyelt meg régimódi vagyok…

27n

2023. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy elég összetett kérdés.


Egyrészt régen is korán kezdték, hiszen nem volt fogamzásgátlás, a hormonok meg ugyanúgy dühöngtek, mint manapság, így aztán egy lány amint nő lett, rögtön kiházasították, mert ha a hormontúltengős időszakban elvesztette a szüzességét, vagy terhes lett, akkor már nagyon csúnya világ várt rá hajadon anyaként.


Szóval az, hogy manapság arról beszélünk, hogy bezzeg a régi időben, valójában csak egy sosem létezett világ idealizálása.



Ami változás, hogy a megfelelő táplálkozás/orvosi ellátás miatt korábbra tolódott a pubertás kor. A nagyszüleim idejében nem volt rika, hogy egy lánynak 17-18 évesen jött meg az első menstruációja, manapság meg hallom gyerekes ismerősöktől, hogy bizony a lányok nagy része már az általánosban túl van rajta.



Relatív értelemben tehát ma egy lány még később is kezdi a szexuális életet, mert 11-12 éves korában már túl van a nemi érésen, ezzel szemben a statisztikák még mindig azt mondja, hogy átlagban 15-16 éves korban veszítik el a szüzességüket (igen, tudom, van aki már 13 évesen túl van mindenen, de nyilván ez a látványos példa, nem az átlag)

2023. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy ez a korai szexualitás csak a romáknak volt eddig alap. A tudatlan iskolázatlan réteg szokása volt ez.
2023. júl. 13. 19:44
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Alapvetően szerintem amit írsz, az se állja meg a helyét. Tény, hogy van, aki már 13-14 évesen szexel, de ez közel sem általános, csak egy nagyon kis százalékot próbálsz felnagyítani. Az viszont igaz, hogy régebben (19-20. századig bezárólag) nem volt ritka, hogy ilyen korban házasodtak, főleg tehetősebb családokban, és leginkább a lányok. Ez azzal együtt változott, hogy a nők is egyre több jogot kaptuk.

Azzal meg szerintem nincs nagy gond, ha valaki 13-15 éves korában tisztában van a másságával. Nem állítom, hogy ebben a korban már pontos képet tudnak alkotni erről, de teljesen rendben van, ha érzik, és így próbálják a boldogságot keresni. Amíg az LMBT részen belül marad valaki, és megmarad annál, hogy 2 nem van, addig nincs gond

2023. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kis százaléka teszi a mai generációnak!
2023. júl. 13. 20:04
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
#9 mutassál már bármit, ami ezt alátámasztja
2023. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!