Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ti milyen pasira szoktáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti milyen pasira szoktátok mondani hogy jóképű?

Figyelt kérdés
márc. 27. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Jóképűekre
márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet válaszolni:D Mindenkinek mást jelent. Volt gimiben egy évfolyamtársam, egy srác aki nagyon sok csajnak bejött, feltehetően elég sokat fektetett meg, tipikus kan volt stb. Sok csaj odavolt érte, hogy milyen jól néz ki. Én pl.: kifejezetten csúnyának láttam az arcát:DD


Vagy egyszer kavartam egy darabig egy pasival aki nekem NAGYON bejött külsőre. Testre is (bár az nem a jóképűséghez tartozik), összképileg is és igen arcra is. De pl.: az egyik barátnőmnek, akinek sokat meséltem mi történt velünk, neki nagyon nem tetszett. Én szépnek, jóképűnek (azaz arcra szépnek), vonzónak, szexinek stb. láttam, ő meg nem.

márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 velem is volt hasonló
márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen szubjektív.
márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem általában jóképűnek tartanak, de volt olyan nő, akinek egyáltalán nem voltam az esete, de az élet úgy hozta, hogy sokszor találkoztunk. Beszélgettem vele sokat, jóba lettünk, el kezdtünk vonzódni egymashoz aztán összejöttünk párszor és hatalmasakat szexeltünk (több nem lett belőle, mert se ö, se én nem voltunk függetlenek). A lényeg, hogy a nőknél többet ér az, ha érdekes az ember, mint az, hogy mennyire jóképű.
márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 ehhez nőként meg annyit fűznék hozzá, hogy nem mindenkinél, de van benne némi igazság. Nyilván fontos a fizikai vonzalom, de az sokkal fontosabb, hogy érdekes, figyelmes legyen a pasi, hogy biztonságban érezzem magam stb.
márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
George Clooney -ra szokták mondani, hogy az. Nem tudom, mije szebb, őneki, mint nekem. Talán a sörpocakom teszi. Pedig sem arcra, sem alkatra nem szebb nálam, és mégis őrá buknak a csajok. Talán, mert ő színész, és Hollywoodban él, én meg "csak" egy egyszerű műszerész vagyok. Férfi létemre én is mondtam, hogy az Alaine Delon az jóképű volt, de már az is sokkal vénebb még nálam is, tehát ma már nem az.
márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!