Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak valóban mind ösztönl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak valóban mind ösztönlények a nők meg érzelmi lények.?

Figyelt kérdés
márc. 25. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Sokan írták ezért kérdezem ezeket kommentelték


Így van, de ennek a fordítottja is igaz. Minden férfi tökéletesen egyforma, és a nők is. Ha meg az emberiségre gondolunk, akkor van 7 milliárd tökéletesen egyforma ember.


Így bátran általánosíthatunk, mint mindig.



Grat a kérdésedhez!


2019. okt. 3. 13:43

Privát üzenet

Hasznos ez a válasz?



2/25 anonim ***** válasza:

100%

Nem.

2019. okt. 3. 13:46

Privát üzenet

Hasznos ez a válasz?


3/25 anonim ***** válasza:

100%

Ez két véglet és vannak kivételek.

2019. okt. 3. 13:47

Privát üzenet

Hasznos ez a válasz?


4/25 anonim ***** válasza:

100%

Én egyik sem vagyok. Akkor most mi van?

2019. okt. 3. 13:51

Privát üzenet

Hasznos ez a válasz?



5/25 anonim ***** válasza:

34%

Ki mondta ezt a butaságot?

2019. okt. 3. 13:54

Privát üzenet

Hasznos ez a válasz?


6/25 anonim ***** válasza:

100%

ha osztonlenyek lennenek,akkor sokukat miert viselne annyira meg egy szakitas?..

2019. okt. 3. 14:20

Privát üzenet

Hasznos ez a válasz?


7/25 anonim ***** válasza:

26%

Nem, valójában a nők az igazi ösztönlények, az anyai ösztön teljesen fel tudja fordítani a személyiségüket, értékrendjüket. A férfiak zöménél nincs ilyen szinten kontrollálatlan ösztön-reakció.

2019. okt. 3. 14:26

Privát üzenet

Hasznos ez a válasz?

márc. 25. 19:53
 3/14 A kérdező kommentje:

Azért ezt még odapötyöghetted volna:



Tisztelet a kivétel(ek)nek.


2016. jún. 29. 16:09

Privát üzenet

Hasznos ez a válasz?



2/13 A kérdező kommentje:

#1 Igazad van, lemaradt: tisztelet a kivételnek.

2016. jún. 29. 16:11

Privát üzenet

3/13 anonim ***** válasza:

lehet feléd "mindegyik" ilyen...de lehet te csak ezeket nevezed férfinak :D



23F


2016. jún. 29. 16:11

Privát üzenet

Hasznos ez a válasz?


4/13 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak!

2016. jún. 29. 16:12

Privát üzenet

Hasznos ez a válasz?



5/13 anonim ***** válasza:

58%

Azért mert csalódtál néhány pasiban, azért még nem kell minden pasit kikiáltani egy szexmániás ösztönlénynek!



Te is nagyon jól tudod, hogy vannak kivételek, akik lehet, hogy elkerülnek téged!


Gondolkozz el azon, hogy vajon miért!


2016. jún. 29. 16:12

Privát üzenet

Hasznos ez a válasz?


6/13 Titusztitusz ***** válasza:

92%

Gondolom azért ilyen "ösztönlények" a férfiak, mivel pont ugyanolyanok mint a nők...Valójában mindazokat amit leírtál a kérdésedben, szórol-szóra leírhattad volna a nők esetében is...

2016. jún. 29. 16:13

Privát üzenet

márc. 25. 19:56
 4/14 A kérdező kommentje:

Mi vagyunk ösztönlények? Pont a nők azok akiket a hormonrendszerük irányít :-P Arról ne is beszéljünk, hogy a női hisztit már 100 évvel ezelőtt is szexel gyógyították, tehát melyik nem is betegszik bele a szexmegvonásba? :-P


Ebben a cikkben van pár adat erről :-D


[link]

márc. 25. 20:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem.
márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A férfiak az ösztönlények?! A nők sokkal jobban nézik a külsőt egy pasiban, mint egy pasi a nőben!...

2016. jún. 29. 17:49

Privát üzenet

Hasznos ez a válasz?



12/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem azok, csak erre fogják, ha gyökér módjára viselkednek "jajj tudod, drágám, nem én tehetek róla, ez a HORMONOK MEG A FÉRFIASSÁG MIATT VAN" ülj le fiam, nemazért. azért van, mert egy kis hülye túrós szájú gyökér vagy és nem vagy képes felelősséget vállalni a tetteidért..

2016. jún. 30. 00:00

Privát üzenet

Hasznos ez a válasz?


13/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg te szép lány lehetsz, bár lehet ez csak az én buta prekoncepcióm, DE. Szerintem a szép nőket az "átlagos" pasik (akik udvarolnának, kedvesek, jószívűek és minden jóság) egyszerűen az esetek többségében nem merik megközelíteni. Azt gondolják, hogy azoknak a lányoknak a modell kinézetű/kigyúrt pasik jönnek be kizárólag. Pedig mekkorát tévednek. Az én esetemben legalábbis (nem tartom magam extragyönyörűnek, de tisztában vagyok az adottságaimmal.. Szóval sokaknak tetszem:D). Hangsúlyozom, SAJÁT TAPASZTALATBÓL beszélek csupán. Szóval engem sajnos általába az ilyen ösztönlények találnak meg valamiért, akiknek csak a szexen jár az agyuk.. Meg ugye ha egy lánynak sportos, jó alakja van, és ad magára, sminkel,stb az biztos rïb@nc és csak megdugni jó. HÁT NEM.


Eddig nem sokszor mentem oda én fiúhoz, de lassan már ott tartok, hogy ha ennyire nem találnak meg a normális pasik, akkor én fogom megkeresni őket. :D Persze nyilván van olyan aki izmos is meg kedves, nem a pénzével akar levenni a lábadról hanem tud 2 értelmes szót is szólni, csak én sajnos ilyennel még nem találkoztam.

márc. 25. 20:03
 7/14 A kérdező kommentje:
A hisztis dologgal egyáltalán nem értek egyet, nem csak a nők tudnak hisztisek lenni, nem hiszem, hogy a szex mindenre megoldás és nem mindig használ.
márc. 25. 20:08
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezután a kérdésed és a sok “válaszod” alapján a nőket sem kell félteni.
márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Természetesen. A nők érzelmi lények, minel több pénzt szeretnek érezni :)
márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Némelyik nő mind egyforma.
márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!