Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyet valóban ne mondjon egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet valóban ne mondjon egy lány?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és szeretem ha egy férfinek sima, borotvált az arca. Az egyik fiú barátom frissen volt borotválkozva. Azt mondtam: de szép az arcod! Erre kioktatott, hogy egy férfire ne mondjam hogy szép, mert az nem férfias. Magyarán ne mondjam azt egy férfinak, hogy szép az arca. Ez valóban sértő egy férfinek?
febr. 26. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Az. A ferfi jokepu nem szep.
febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De én a borotvált arcra mondtam. De jóképű lettél hogy megborotválkoztál? Vagy mi?
febr. 26. 15:29
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondhatnád bármilyen értelemben, nem sértődnék meg.
febr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én sem csináltam volna ebből jelenetet...50/ f
febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Mióta befolyásolja egy férfi férfiasságát az, hogy MÁSOK mit mondanak?
febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem is fura volt, mert eddig akármelyik férfinek mondtam hogy szép az arca, nemhogy nem vették zokon, hanem jól esett nekik.
febr. 26. 16:01
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Tudni kell elfogadni is egy bókot, meg kell köszönni és kész. Csak túlzásba ne ess, mert az zavarba ejtő. Nyilván ha egy nő megdicsér egy férfit, az egy nagyon erős jelzés az illető irányába; erre valamit lépnie kell.
febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hisztis kis pts. Ez a kisgyerek, pont ettől nem férfi hogy ezen hisztizik.
febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, számomra döbbenet, hogy ezen kiakadt. Én örültem volna, ha nekem mondják.

F

febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha fiú barát, miért szexualitás kategória, te nagyon okos?
febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!