Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyet valóban ne mondjon egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet valóban ne mondjon egy lány?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és szeretem ha egy férfinek sima, borotvált az arca. Az egyik fiú barátom frissen volt borotválkozva. Azt mondtam: de szép az arcod! Erre kioktatott, hogy egy férfire ne mondjam hogy szép, mert az nem férfias. Magyarán ne mondjam azt egy férfinak, hogy szép az arca. Ez valóban sértő egy férfinek?
febr. 26. 15:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10-es érdemi válasz hiányában msrad az überokos kötekedés..
febr. 26. 18:37
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

Tényleg kiakadt rajta, vagy csak elmondta, hogy hogy tudnád jobban csinálni?

Ha már tényleg kedveskedni akarsz egy férfinak mondj férfias bókokat.

febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, akkor mit mondjak a szép helyett? Azt mondta, azt nem tudja. Soha senkinek nem volt gondja azzal, ha borotvalkozás után azt mondtam: szép az arcod.
febr. 26. 19:31
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Nagy gond nincs vele, de tényleg annyi más jobb lehetőség lenne.

Csak nem az érintettől kell megkérdezni, hogy mit mondj neki. 😉

febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyermek.. Mármint a pasi.. ESetleg fiatalabb koromban mások előtt talán zavart volna, de már nem..
febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!