Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Megéri" nő szempontjából...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megéri" nő szempontjából fogamzásgátló tablettát szedni?

Figyelt kérdés

Úgy értem tényleg annyit hozzáad, hogy nincs óvszer fent?

Megéri a sok lehetséges mellékhatást, hormonrendszer bezavarását?


márc. 22. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ kinek.
márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyénfüggő, nekem különféle egészségügyi okokból nem éri meg, más meg kapcsolattól függetlenül is szedi az erős görcseire. Előre nem lehet megmondani, hogy milyen mellékhatások lépnének fel nálad, ha egyáltalán fellépnének, szóval kénytelen vagy kvázi látatlanban eldönteni magadnak, hogy vállalod-e.
márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Szeretem a baby babákat csókolni nyálasan. Fini.
márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3

???

márc. 22. 17:15
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem éri meg. Túl sok a mellékhatás, persze nem egyformán hat mindenkire. Ezt egyébként neked kell kitapasztalni/eldönteni.
márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem jött be, rendszertelen volt a menstruációm és híztam.

Óvszert viszont nem akartunk használni, úgyhogy megbeszéltük a párommal, hogy ő majd ügyesen időzít és kiveszi időben. Aztán ha nem sikerül, akkor szülők leszünk :D

De ez a "kockázat" csak egy komoly párkapcsolatba fér bele, nyilván.

márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Alkalmi kapcsolatok miatt nem, de ha tartós párkapcsolatod van akkor igen, illetve ha rendszertelen a menstruációd akkor is. A férfiaknak nagyságrendekkel jobb, ha gumi nélkül lehet, sőt, sok férfinak fel sem áll gumiban. Szóval ha szereted a párod és bevállalod miatta, akkor megérheti, mert messze nincs annyi mellékhatása mint sokan írják.
márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem
márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megéri, régóta szedem. Mert:

-korábban elviselhetetlenek voltak a görcseim, amin semmi nem segített, erős fájdalomcsillapítók sem

-szó szerint nem tudtam felkelni, hánytam, ment a hasam, néha napokig nem tudtam enni, aludni, csak sírtam

-nagyon sok vér jött

-egyszerűen ehhez kellett igazítanom az adott napokat, kimozdulni sem tudtam

-igen, az is előnyös, hogy kényelmes, és az egyik legbiztonságosabb védekezi módszer (párkapcsolatban)

Nagyon elavult gondolkozás, hogy a fogamzásgátló mindenképpen tönkretesz. Nem igaz, a mai készítmények már nagyon biztonságosak, nem olyanok, mint amikor újdonság volt. Persze ehhez kell egy normális kivizsgálás, és pontosan kell szedni. Így sem való persze mindenkinek, de démonizálni sem kellene már. Nekem hihetetlen volt, hogy megszűntek a problémáim, és kényelmes megoldás is mellé. Rendszeresen megyek orvoshoz, odafigyelek, vállaltam a kockázatokat. De, és ez egy nagy de, ez a nő döntése, mert az ő teste. Ez a “pasinak nem áll gumiban” meg “ha szereted bevállalod” na ezeket ne. Ha a pasinak nem áll gumiban, akkor vele van a baj, ha szeret, akkor megérti azt is, ha nem akarod szedni. Ez a nő felelőssége és döntése.

márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!