Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hátsó szándéka a nőnek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hátsó szándéka a nőnek? ha gumi nélkül nem menne bele a szexbe, ha ő ragaszkodik ahhoz hogy gumi nélkül csináljátok?

Figyelt kérdés
teherbe akar esni? milyen más magyarázat van erre? veletek már volt ilyen, miért tetted, vagy kért erre a nő?
márc. 19. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés.

Én nem olyan rég beszéltem egy nővel, aki azt mondta nem szereti a gumit. Spirál van neki fent és úgy beszéltük meg, ha szex lesz, akkor gumi nélkül lövöm tele 😁

márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindenki élvezi gumival, nem gondolnék hátsó szándékot, viszont nem mennék el benne az biztos.
márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a nők is érzik a gumi tompitását. mert hogy a pasinak rosszabb gumiban az oké, de ez a nőknél is fent áll?
márc. 19. 15:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy nem olyan jó gumiban.


Viszont biztos, hogy alkalmit nem csinálnék nélküle.

márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Ez esetben csak hátsó szándéka lehet.
márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem cseréltünk számot, és tudta, hogy többet nem találkozunk. de többször is elérte hogy belé élvezek, és nagyon akarta. én az elsőt a szájába akartam, de. ő mondta hogy kizárt, de belém mehet, és átkarolt szorosan
márc. 19. 17:52
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

" ha gumi nélkül nem menne bele a szexbe "

" ha ő ragaszkodik ahhoz hogy gumi nélkül csináljátok "

Na most akkor melyik, gumival vagy nélküle akarja?

Vagy azt se tudod te hogy mit akarsz kérdezni!!

ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmit csak gumival.

Kitudja ki dugta meg előző nap..

ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Én soha nem voltam együtt óvszerrel senkivel. Igaz, még csak két partnerem volt, de régebben is, most is úgy gondolom, hogy nem szeretnék gumival szeretkezni. Ha nem bízok meg benne annyira, hogy együtt lehessünk gumi nélkül, akkor nem érdemes. Nem tudom pontosan nyilván, hogy milyen lehet, de úgy képzelem el, hogy olyasmi érzés lehet, mint amikor valami mű van benned. Ha már együtt vagyok valakivel (ideális esetben a pároddal/férjeddel/állandó partnereddel),akkor őt szeretném érezni mindenestül, nem a plasztikot. Ez persze csak szubjektív gondolat, nem kell mindenkinek így látnia.
ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!