Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőtök nem szereti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök nem szereti a gumit szex közben, ezért inkább gyógyszert szed rá, akkor ti bele mennétek abba, hogy gumi nélkül csináljátok ?

Figyelt kérdés

Eddig gumival csináltuk, 3 hónapja vagyunk együtt, de a múltkor megemlítette, hogy ő gumi nélkül szereti.

De eddig nem mondta, mert én nekem ez mindig magától értetődő volt, hogy gumival csináljuk.

Ő 21 én 19.

Mennyivel jobb ötlet/választás gumi nélkül csinálni ?

Az megvan, hogy nem tud mindegyik mindig 100%os lenni, de még mind a ketten sulizunk és nem szeretnénk még babát :D


(Csak azért tettem fel ide a kérdést, mert az én fejembe mindig beleverték, hogy mindig használjunk gumit)

Értem, hogy ő úgy szeretné, de nem szeretnék felelőtlen lenni.



2022. dec. 30. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
😂😂 szerinted mire valo a fogamzasgatlo?
2022. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha a barátnőd gyógyszert fog szedni és rendeltetés szerűen szedi akkor nem lesz ebből probléma még akkor sem, ha nem használtok óvszert.


Egyébként hülyeség, hogy gumiban ne lenne jobb, mert jobb érzés. Mind a férfinak, mint a nőnek.


Én egyedül csak azért nem akarnám, hogy gyógyszert szedjen, mert ez ártalmas lehet az egészségére is. De, ha számára úgy jobb lenne akkor nyilván elfogadnám, de kérni ilyenre soha nem kérném.


Az viszont már totál felesleges, hogy ő gyógyszert is szedjen meg óvszert is használjatok.

2022. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
igen, nálunk is felmerült a téma, de én se szeretném hogy gyógyszert szedjen, ő se szeretne, valami más megoldást keresünk majd
2022. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm is gumi nélkül szereti.

Ez nem baj.

De akkor a gyógyszert szedje.

2022. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ná, hogy bele mennék!
2022. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennél felelőtlen? A gumi sem 100%-os, de mind a tabletta, mind az óvszer nagyon minimális hibaszázalékkal rendelkezik helyes alkalmazás esetén.


A gumizást legfőképp azért mondhatták, mert véd sok nemi betegség ellen is. (Nem minden ellen, hiszen az orális szex ált. nem védőfelszerelésben zajlik, ill. egyes nemi betegségek bőrkontaktus útján is terjedhetnek.) Ill. még az jutott eszembe, hogy a fiús szülők úgy gondolhatják, az a biztos, hiszen a lány vagy szed tabit, vagy nem, ha szed, akkor se biztos, hogy rendesen.

2022. dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Több féle módja is van a fogamzásgátlásnak. Gumival még soha életemben nem csináltam. Igen, ilyen szerencsém volt. Vagyis 2x próbáltam, de mindkét csaj azt mondta, hogy inkább hagyjuk.

Használtam már a megszakítást az exszel, gyógyszert, pharmatexet, spirált, meg az anált is ilyen céllal, vagy még ott volt a menszesz utáni vagy előtti nap.

A gyógyszer a legjobb, hogyha tartós a kapcsolat és eü szempontból is jó a barátnődnek.

43F

2022. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gumi nélkül sokkal-sokkal jobb. Ha megbízol benne és tényleg szedi akkor mehet a nélkül (3 hónap alatt gondolom megismerted már annyira hogy tudd bízhatsz-e benne). Erre van a fog. gátló :)
2022. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cpt_Obviously ***** válasza:
A bogyóval annyi a gond hogy sok nő libidoja csökken tőle :/
2022. dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én előtte elmennék egy kivizsgálásra mielőtt gumi nélkül csinálom

Sajnos én kaptam el tünetet miután gumi nélkül csináltuk, úgy hogy a pasinak semmi baja nem volt🙃

Hónapokig tartó rémálom volt számomra

2022. dec. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!