Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak,szerintetek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,szerintetek milyen legyen egy nő és melyik tulajdonságokat képviselje? Melyiket szeretnétek és melyik miatt hagynátok el? Részletek ⬇️

Figyelt kérdés

Tehát várja azt hogy a férfi cserkéssze be, vagy esetleg ő is adjon bele valamit egy egyszerű flörtön kívül? Írjon előre vagy várja azt hogy folyamatosan a férfi keresse? Jelezze azt ha szeretne több időt együtt tölteni vagy ne nyomuljon? Legyen bizalmas típus aki mindenről képes beszélni vagy inkább titkolózzon? Ha üzentek neki írjon vissza minél hamarabb vagy várakoztasson? Legyen hűséges típus vagy ne? A béke kedvéért szeretetből kérjen bocsánatot egy vita után akkor is ha neki van igaza,de ti mint férfiak túl makacsul álltok hozzá és nem ismeritek el hogy tévedtetek? Adja jelét annak hogy kitart melletted vagy inkább legyen az a típusú kivel nem tudod éppen hányadán állsz?

Melyiket hagynád el inkább,melyik menne az agyadra? Amelyik gondoskodó, bizalmas és kitart melletted,szeret és ezt kimutatja vagy az amelyik után folyamatosan loholni kell?


márc. 18. 13:52
A kérdező szavazást indított:
A férfi attól férfi hogy vadásznia kell a nőre
A nő ha szeret "udvarolhat" a férfinak
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kisebbségben leszek a véleményemmel, de én nem szeretem a játszmázásokat, egyik részről sem. Ha valaki tetszik, megismerkednék vele, akkor nyugodtan kezdeményezhet a nő is, attól nem lesz kevesebb. Ha hiányzik, írjon és ne gyerekeskedjünk már, hogy "nehogymár azonnal visszaírjak, ne gondolja hogy csak arra vártam, hogy írjon".

Ha valaki szeret, gondoskodó, kedves és őszinte, azt nem hagyom el, az nem megy az ember agyára.

márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki mindig csak vár és azt látom magától nem keres, nem kommunikál, az offos. Nem futok lyukas köröket. Ha van érdeklődés mind2 oldalról, akkor érdemes valakivel foglalkozni.


Jobb szeretem az őszinte beszélgetést, akár kényes témákat is nyíltan megbeszélve.


Ezek a várakoztatásos dolgok és hasonló hülyeségek, már taktikázásnak számítanak, ha valakiről megtudom, hogy ilyen hülyeségeket csinál AZONNAL offolom. Nem gyerekes buta kislányt keresek, hanem normális komoly nőt.

A buta kislányokat meghagyom másnak.


A hűség alap dolog, persze ettől el lehet térni, mármint nyitott házasság és hasonlók, de ez megbeszélés kérdése, megcsalás szintén azonnali lapát.


Tudjon kommunikálni, ha kell kérhet bocsánatot, de más módon is lehet rendezni a dolgokat.


Ha nem tudom hányadán állok és bizonytalanság van, akkor hamarabb zárom le, egy olyan pillanatban amikor KELL a társ, de úgy érzem ő nem az. Pedig kitartó típus vagyok.


Nekem az ideális az aki mindenét nekem adja, fontos vagyok neki, mindent megtesz értem és érzem, hogy a társam, az enyém.

márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A másodikra szavaztam. Szerintem mindent leírtak előttem. Középkori gondolkodásmód hogy a férfinak kell vadásznia.

36f

márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz!


Bár nekem ez a téma már történelem. :)


50 F

márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!