Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sajnos kis mérettel mit lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos kis mérettel mit lehet tenni ugye nem fog ezért elhagyni a barátnőm?

Figyelt kérdés
Fél éve meggismerkedtem egy nővel teljesen megvan az összhang szerintem meg is szeretett viszont a szex kicsi probléma, sajnos nagyon kicsi a méretem és hát ő is utalt rá hogy nem nagyon érzi mikor benne vagyok, nem tudom hogy ha szeret akkor ilyen miatt el hagyhat, természetesen nagyon figyelmes vagyok vele szájjal kézzel mindig segítek neki
márc. 17. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Majd az idő eldönti hogy hosszú távon elég lesz-e neki. Amúgy nagyfarkú férfiakkal is szoktak szakítani,az sem garancia a sírig tartó boldog kapcsolatra.
márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha mar igy az elejen elore jelezte, hogy ez szamara keves, biztosan el fog hagyni. (Idovel)


De mas lesz az indoka.

márc. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem nem a méret szokott lenni a lényeg .
márc. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Elfog hagyni. Engem is elhagytak miatta.
márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem hiszem , hogy csak a kis méret miatt hagynak el valakit !
márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!