Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszi sok férfi azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok férfi azt hogy minden nő vevő rá és be kell próbálkoznia?

Figyelt kérdés
márc. 12. 00:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert, ha nem próbálkozik be, akkor nem derül ki ki rá a vevő.

Ráadásul, volt egy 40-50 körüli nő, akit sose gondoltam volna, hogy megdugok, mert a legkisebb próbálkozást is leoltotta, amikor a karácsonyi partiról meg hazavittem, szinte berángatott magához és szétdugatta magát.

márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezt csak az a néhány pasi hiszi így, akik jóképűek és sok nővel összejöttek már.


És ebből nincs túl sok.


De ebből a néhányból indulnak ki a nők.

márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha valóban meghalt, így érzed, az borzasztó lehet, én nem Magyarországon élek, és másabbak voltak a korlátozások, de a lezárások feloldása után jött elő minden, hogy volt két hosszú párkapcsolatom, azóta már egyik nővel sincs kommunikáció, volt olyan valamikori jó barátom, aki a szakítás után önös érdek miatt a nőhöz pártolt, rám meg nem volt ideje. Most ugyan van párkapcsolatom, de ott is vannak gondok, de én már nem erőltetek semmit, vannak dolgok amiken bizonyos kor felett változtatni nehézkes. Kérdező, én nem hiszem, de ha független vagyok, és a csajjal sincs senki, csak próbálkozik az ember, de nyilván, ha jelzi, hogy őt nem érdeklem, akkor nem zaklatom.
márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

És miért ilyen buták a nők, akik ilyen kérdéseket tesznek fel?

Ugye te is elvárod a férfitól, hogy kezdeményezzen ha akar valamit, persze csak attól aki neked tetszik, ez érthető. Csak az a bökkenő, hogy nem tudni előre ki kinek jön be és kinek nem. Be kell próbálkozni és akkor kiderül. Hogy ez számotokra kellemetlen az érthető de hidd el a pasiknak is egyszerűbb lenne ha rátok lenne írva. A legtöbb pasinak szintén nem nagy élmény a sok elutasítás, csak épp ha nem lépnének soha akkor nem gyakran jönne egy nő aki felszedi őket. Szóval ez van. Nehéz ez nektek de nekünk is, el kell fogadni. Ha normalis hangnemben történik a dolog akkor ugyanilyen hangnemben el kell utasítani és ennyi. Mi sem molesztálni akarunk meg ti sem bunkók lenni, valahogy kell élni egymás mellett.

márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert minden nő ezt várja el, hogy a férfi kezdeményezzen. A férfi pedig kell kezdeményezzen, ha akar valamit, aztán 10-ből 9 pofára ejt. A nő pedig 10-ből 9férfit elhajt, és csak azt az egyet akarja igazán, aki igazán sármos, pénzes, stb. Aztán egy idő után pedig kompromisszumot kötnek a nők, úgy 25 év felett, és akkor beletörődnek egy átlagos pasiba is.
márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!