Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek nevezhető az amikor 6...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek nevezhető az amikor 6 éve kívánsz valakit egyfolytában?

Figyelt kérdés
Sokszor éjjel is magamhoz nyúlok tőle,de Amugy annyira nonszensz az egész mert kívülről nem kívánom,nem is az esetem mégis rá fantáziálok.Mit kellene tennem?már annyit kínlodtam hogy felejtsem el,de nem tudok.
márc. 9. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Lúzerségnek. :D
márc. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es,házasok vagyunk mind2-En,én vagyok a nő (27év),tudom hogy belemenne de nem akarok szar alak lenni mégha egy jó ideje is megy ez.A baj akkor van amikor egész éjjeleket napokig ég a testem tőle ha rá gondolok.
márc. 9. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy valami újra vágysz?

Miket fantáziálsz róla? Ha azokat elképzeled a férjeddel, az már nem olyan izgató neked?

márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy nőt húsz éve, és alig történt bármi is köztünk, és most beszéltük meg, hogy lehet hogy le kellene feküdnünk.. Szóval én nem nevetlek ki, ő sem független, én sem. Pasikra vonatkoztatva van az az állítólag zsidó mondás, ha egy p.ncit kihagy, halála után amennyit kihagyott az orrára húzzák..
márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vágyakozás szenvedéssel ! Kívánok egy nőt de tudom sose kaphatom meg.
márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
ugyanmár kérdező. Ez csak szex lenne. Életed egy van miért ne tennéd szét a lábad egyszer neki és akkor megtudnád hogy érdemes-e vágyni rá vagy sem. Soha, senki nem tudná meg csak ti ketten. Ettől még senki nem lesz rossz ember és senki nem sérül, senkinek nem esik baja.
márc. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Csóri 6-ot lepontoztátok pedig neki volt igaza.
márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!