Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk milyen érzés az a pillana...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk milyen érzés az a pillanat amikor magömlésetek van?

Figyelt kérdés
márc. 6. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából elég nehéz leírni, nekem olyan mintha így robbanásszerűen ki akarnék fordulni magamból.
márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
jót érzem
márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a vizeléshez tudnám hasonlítani, mint amikor nagyon kell, és végre elindul. Csak hirtelenebben, és persze a felszabaduló endorfintól jobb érzés is.
márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Rex Hunter ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jó, izgalmas, a porcikáimat megremegtető, kirobbanó az élvezés után pedig relaxáló, megnyugtató, amolyan feszültségtől megszabadító. Én így írnám le. Szeretem ha jó sokat és nagyokat spriccelek. Az eddigi legnagyobb orgazmusom az 13 lövés volt és utána sajgott is 4-5 napig legalább. Az orgazmusérzéskor még sokáig kínoztam és olyan érzésem volt hogy letörik a farkam.
márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha olyannak kell elmondanom akinek nem volt, talán azt lehet mondani hogy amikor érzed hogy el kell menned, mintha pisilned kell de biztosan érzed hogy ki fog jönnni. Csak itt kicsibb sűrűbb dolog jön ki. Nekem mondjuk átlagosan 5 nagy lövés de ez egyénenként változó


F/24

márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lazy Lover ***** válasza:
100%
4 pont le írta a lényeget 😁
márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes forróság önti el a testem az ejakuláció előtt, és a bizsergés átjárja az egész testem. Amikor kilövell, egész testemben beleremegek, rendkívüli jó érzés, ahogyan kielégülök, és ha elnyújtom, még eltart egy ideig a jól eső érzés. Minden cseppjét ki szoktam facsarni. Édes megnyugvással pihegek még egy ideig.
márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Minap beszélgettünk és pontosan ugyanez a kérdés hangzott el....

Én ahhoz tudnám hasonlítani amikor valaki megüti az ideget a könyökében és előre érzi, hogy le fog zsibbadni és semmit nem tehet ellene. Persze ez nem kellemetlen égő érzés, sokkal inkább egy felszabadulás, mintha óriási energia szabadulna fel bennem.

márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan, hogy ha sokkal tovább tartana ez az érzés az már konkrétan kínzás lenne.
márc. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pár másodperccel az első kilövellés előtt valami belül átbillen és elindítja azt a 15-20 másodpercig tartó, beleremegős és általad már kontrollálhatatlan folyamatot és tudod hogy jobb ha átadod magad az érzésnak, mert az a pár pillanat ami következik az valami baromi jó érzés lesz és ha akarnád sem tudod már visszatartani. És azt is tudod, hogy aki vagy ami épp a f*rkad előtt van, az másodperceken belül iszonyúan mocskos, csúszós-ragacsos lesz, de már nem érdekel. És egyszercsak visszatarthatatlanul, ütemes izom-rándulásokkal elkezd kitörni belőled a sűrű folyadék, ami ahogy épp lő ki, az is külön jó érzés. Ez az egész beleremegős-spriccelős testi káosz leírhatatlanul kellemes.
ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!