Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétisesek!!! vagy kedvelői!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétisesek!!! vagy kedvelői! Kinek mi volt legszebb pillanata ahol lábfétises kalandja volt akár szabadban vagy munkahely bárhol??

Figyelt kérdés

nekem a kedvenc ami velem történt kolleganőm észre vette hogy mindig a lábát hesszeltem és megkérdezte tőlem talán "tetszik valami rajtam?"

én azt feleltem rá megszeppenve hogy igen.. tetszik a lábad de legjobban a lábfejed. és mikor ezt kimondtam mosolygot és mikor vittem haza le vette a cipőjét a kocsiban és oda tette az ölembe és az arcomhoz tettem és puszilgatni kezdtem és utána a többi jött magától azért elsőre nem csinálta rosszúl a lábával



Mondjuk egyszer az van a bakancslisámon hogy, egy nyilvános helyen csinálják nekem a Footjob-ot



2023. dec. 24. 23:39
A kérdező szavazást indított:
lábfétis
Vagy mikor ti élveztek a lábára vagy talpára
foot fetish
nylon
White Nail
foot on cum
feet lick
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Múltkor a Börzsönyben kirándultam. Megálltam pihenni egy tisztáson, amikor lépteket hallottam. Odaért hozzám az illető. Kiderült hogy a börzsönyi nagyláb volt. Legjobb footjobot adta a szőrös állatja
2023. dec. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
komolyan ilyen idióták miért kommentelnek?
2023. dec. 24. 23:50
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem is kamu a sztori, dehogy 😃
2023. dec. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Azt hittem meséket találunk ki
2023. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
nekem csak annyi h chat alternativeon találtam egy jo kis csajt és kértem mutassa meg a lábát + kép és küldött meg hagyta hogy verjem rá, de sajnos semmi több :(
2023. dec. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Footjob a vacsora asztal alatt.

A barátnőm húga csinálta.

Majdnem elvitt, egyszerre volt kínos és k.rvajó!

2023. dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapjában véve nincs lábfétisem. Ha én mondom egy lábra, hogy ez egy szép láb, akkor az szebb az átlagosnál, viszont nem nézegetek csak úgy lábakat még egy fürdőben se.

Volt egy lábas élményem. A sztori értéséhez kell az elsőre mellékesnek tűnő sztori (a legutolsó félmondat lesz a kérdéshez is kapcsolódó). Nyakfétisem van. Azt imádom nézni ha egy kecses vékony női nyakból még ki is dudorodik a gégéje (még jobb ha egy ilyen csajt/nőt még nyelni is látok). Emellett azt is imádom ha a párom az én nyakammal játszik (főleg a gigámmal), na és ezt egyszer a lábával csinálta xD

jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem mikor Mariska lehúzta a szaros gumicsizmáját ganajolás után és megcsapott az erjedt lábszaga. Egyből úgy állt a cerka, hogy pengetni lehetett volna. De nem engedte sajnos, hogy kinyaljam a lábujjai közül a cuccost
ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!