Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nők elégedettek vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők elégedettek vagytok a pasitok péniszével? Elég nagy vagy lehetne nagyobb/ kisebb?

Figyelt kérdés
márc. 6. 12:22
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
90%
Én elégedett vagyok vele.
márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 17,5 és nem vékony, viszont volt olyan kapcsolatom, ahol ez kevés volt. Mint kiderült a az exemet egy sokkal nagyobb farokkal dugták 6 évig, így az enyémnél igen nehezen ment el. Ezt sajnos néha meg is jegyezte. :(
márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
90%

#32 Azért nem sűrűn fog akkorát találni, mint az exének volt.

Jó eséllyel még a tiednél is kisebb pöcsűvel hossza össze a sors.

márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
80%
33 2 éve szétmentünk már, és még ahhoz járkál vissza . . . Nem ez az első eset, hogy ilyennel találkoztam. Az egyik jóbarátom is edzett, gyúrt jóképű gyerek, 16-7 cm brével, és simán szétcsalta a nője egy "nagyfarok" hírében álló kidobóval. Gátlástalan szarok a nők, sajnos ez van. Már néha az én 17-esemre tekintettem úgy, mintha "kicsi" lenne. El is kezdtem túrni a netet hogy egyáltalán mi van, mi az átlag stb.
márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%
Elégedett vagyok és nagyon jó vele a szex.
márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
#34 Ha a tiédet is kicsinek tartják akkor az enyém mikro méret.
márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
75%
36 Nyilván nem szeretnék általánosítani, mert valszeg nem minden nő ilyen, de nekik is ugye megvannak az igényeik. Én még a 2000-res évek diszkós korszakában voltam "huszonéves" és bizony hallottuk is, hogy nem egy nő mesélte a barátnőjének akik az mi baráti körünkbe tartozott hogy spicces állapotban elkottyintotta,hogy "szereti a vastag farkakat leszopni", tehát nekik is megvannak a saját fantáziáik, amikre beindulnak. Ezt csajok tudnák jobban kifejteni, de az biztos, hogy senkinek ne legyenek kételyei afelől, hogy a kisebb méretű farkak is ugyanannyira jók "bizonyos" hölgyek számára. Mint ahogy nekünk pasiknak sem mindegy a mell mérete, feneke, lábai stb, úgy azért ők is "válogatnak".
márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
68%
Nekem anno egy prosti mondta, hogy "Nem a méret a lényeg, hanem hogy mit csinálnak vele".
márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez a vidi [link] mindent elmond, nőknek le kellett rajzolni a szerintük ideális péniszt.
márc. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
13%
#34 igen, mert te kifogtál egy ilyen nőt, ezért mindegyik egy gátlástalan szar, igazad van...
márc. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!