Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nők elégedettek vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők elégedettek vagytok a pasitok péniszével? Elég nagy vagy lehetne nagyobb/ kisebb?

Figyelt kérdés
márc. 6. 12:22
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
70%

#17

Általában amíg ő nem izgul fel eléggé, vagyis inkább nem megy el legalább egyszer addig be sem dugom. Imadja,ha nyalom, én meg imadom mikor remeg orgazmus közben a nyelvemtől.

Gondolom akkor jobban felizgult. 🤔Vagy az is lehet,h már rövidebb a farkam?😅 Na megyek, és meg is mérem mindjárt😜🤣

márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként 48 évesen még egy baratomnak se mutattam meg a farkam méretét! 😅

Pedig én nem szégyenlem!

Na jó lehet,h a körülmetélés miatt sokáig komplexusom volt. Ma már büszkén áll vigyázba a csajok elött! 😅

márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon jó vele de egy picit lehetne nagyobb.
márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
71%

A mostani pasimé 15cm. De jó vastag! És áll, mint a cövek! Már ha smárolunk, érzem hogy meredezik neki a gatyájában. Szexmániás és nagyon jó is benne! Ő az első olyan férfi az életemben, akivel hüvelyi orgazmusom van! Szuper fallosza van, szerencsés vagyok hogy rátaláltam!

Volt dolgom kisebbel/nagyobbal is, de nekem az övé a tökéletes! Amúgy nagyon szép is, meg fincsi is! :)

márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
91%
Az én farkam párom szerint hatalmas, szerintem meg átlagos akkor ez most hogy van. Két gyerek után megereszkedett a hüvely ha erősen dugom vérezni kezd. Rövidet szeretnél, de vastagabbat.
márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
32%
A nőknek a szex elején egy ujj megy be, a végén meg már a hatalmas néger farok is kevés lenne.
márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
41%
Jaja a szex elején alig bírom berakni a lompost, fél óra után meg már harangozok benne. Aztán kérdi, hogy "mi van veled? Nem szoktad ilyen sokáig bírni."
márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
42%

1.percben: "Aauuu!"

10.percben: "Aaahhh, wooow!"

15.percben: "Bimm-bamm"

márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
92%
Elégedett vagyok a péniszével, szép nagy, jól kitölt, néha fáj a méhnyaksex...
márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, Te is itt vagy asszony? 😜
márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!