Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen transz lányokkal szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen transz lányokkal szexelni?

Figyelt kérdés
Aki csinálta már mesélhetne

márc. 4. 14:00
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
19%
Vagyis egy transznemű nő (tehát férfi) nőkkel akarna szexelni? Annak meg mi értelme? Transzleszbi? Ez így heteroszexualitás plusz fölösleges lépéssel.
márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme? Ami a mai világban a szexnek az értelme, örömszerzés. Ismétlem, nemi identitás nem egyenlő a szexuális irányultsággal. Még akkor sem ha szerinted a transz nő az egyenlő férfi.
márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
17%

Valóban nem egyenlő. Ha valaki a saját neméhez vonzódik, az homoszexualitás.

Ha valaki nem tud azonosulni a saját nemével, hanem más neműnek érzi magát, az viszont egy identitászavar.


Ennyi erővel akkor én transzfinanciális vagyok: valójában milliomos vagyok és nem tudok azonosulni a dolgozói léttel, ezért küldjetek sok pénzt, hogy végre az lehessek, akinek érzem magam!

márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

"Ennyi erővel akkor én transzfinanciális vagyok: valójában milliomos vagyok és nem tudok azonosulni a dolgozói léttel, ezért küldjetek sok pénzt, hogy végre az lehessek, akinek érzem magam!"


A mai orvosi és pszichológiai intézmény nem ismeri sajnos ezt a betegséget, míg a transzneműséget (pontosabban a nemi identitáshoz köthető diszfóriát) igen. A nemi diszfória tüneteinek a csökkentése/kezelése például a tranzicionálás és a hormonkezelés. A te "identitásod" miszerint milliomos vagy és nem tudsz azonosulni a dolgozói léttel viszont a logikus megoldás akkor a ... szerencsejáték? A te példád TALÁN akkor nyerne bármiféle egzisztenciát ha a transzneműeknek a kezelését (hormonok, műtét, új ruhatár stb) TE/TI finanszíroznátok. Viszont ha egy prosztatarákot nem szerzek be gyorsan akkor biza még a saját magam fizetett TB sem támogatja a gyógyszeremet, ellátásom. Nemhogy pedig más pénzelné ezt.

márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

"Vagyis egy transznemű nő (tehát férfi) nőkkel akarna szexelni? Annak meg mi értelme?"

Ekkora baromságot (már bocsánat) hogy lehet kérdezni amúgy? Nem az a tranzíció célja, hogy heterót csináljon az egyénből, hanem az, hogy jobban érezze magát a bőrében utána/közben. Ha az lenne a logikája, amit te feltételezel mögötte, akkor minden meleg férfi transz nő lenne.

márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
65%
#17 jól látod, lévén, hogy a heteró kategóriába került a kérdés. A heteró pasikat meg piszkosul nem érdekli, hogy Józsika ezentúl Juliskaként akar élni, s hogy milyen hormonterápián, műtéten stb. megy át. Attól egy heteró szemében még Józsika fog maradni, s nem is akarja kipróbálni vele mert nem gerjed rá.
márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
27) De ezt pl nem oldja meg a homoszexuális kategória sem mert a homoszexuális férfi a férfiassághoz, férfiakhoz vonzódik nem pedig a nőiességhez és a nőkhöz. Amúgy nekem 4 férfi partnerem volt eddig, ebből 3 heterónak, egy biszexnek írta le magát. Szerintem ez nagyon egyéni felfogás, mert van aki szerint a transznemű nővel lenni (férfiként) az homoszexuális, van aki szerint heteroszexuális de az arany középútban is van aki ide is meg oda is húz csak "középre" nem :D
márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
0%
#28 "heterónak írta le magát" - de nem voltak azok, hanem biszexek. A biszexek között van aki a lányos pasikra, shemalere/femboy/trans stb. gerjed. Egy heterót zavarná a tudat, hogy amit dug az nem p.nci, hanem egy péniszből átszabott valami.
márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
35%
Pontosan. Egy hetero férfi nem fog vonzódni egy transznőhöz. Rendben, műttesse át magát, kapjon hormonkezelést, ha attól jobban érzi magát, de ne várja el, hogy egy hetero férfi vonzódjon hozzá.
márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
46%
Nem, nem mindenkit zavar, hogy nem a születésétől fogva van valakinek a lábai között az a nemi szerv, amivel aktuálisan rendelkezik, főleg, ha élethű a végeredmény (mert műtétileg kialakított vagina esetében ezt szépen el lehet érni, rákereshet, aki nem hiszi). Könnyű a nőt látni valakiben, akiben nincs semmi, ami emlékeztetne arra, hogy valaha pénisze volt, a férfiaké meg jellemzően azokra áll fel, akiket szépnek találnak. Szerintem az az abszurd, hogy olyan embereket biszexeztek le, aki soha az életben nem érne férfihoz (a ti nyelveteken: olyan férfihoz, akin látszik, hogy férfi), kb. az a szint, mint amikor azon erősködnek itt a válaszolók, hogy márpedig nem lehet hetero az a férfi, aki élvezi, ha a barátnője felcsatolható szexuális segédeszközzel hatol belé análisan, vagy akár az sem, aki a barátnője fenekét szereti "pakolni".
márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!