Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen transz lányokkal szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen transz lányokkal szexelni?

Figyelt kérdés
Aki csinálta már mesélhetne

márc. 4. 14:00
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
1x próbáljátok csak ki, utána nagyon nőre nem vágyakoztok
márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
73%
Én egyszer voltam eggyel. Egy lány, akivel csak jóban voltunk, mondta, hogy van egy barátnője, akinek nagyon tetszem, szívesen találkozna velem. Mutatott fotót, egész jól nézett ki. Beszéltem vele, nála találkoztunk, nagyon kicsit furcsa volt, de eszembe sem jutott, hogy nem nőnek született, első alkalommal le is feküdtünk, a hüvelye rövid volt, éteztem, hogy van egy vége, megütközött a farkam. Aztán később a lány barátomból kihúztam, hogy a barátnője nem mindig volt nő.
márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
0%
#13 Persze, persze, mert nem látszott egyből, hogy az nem egy normális suna...
márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

13


Ez akkora kamu sztori

márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem kamu sztori, nem látszott, főleg utólag visszagondolva voltak gyanús dolgok, de akkor nem is jutott eszembe ilyen.

Komolyan mondom, hogy így volt.

márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Ide hiába ír ki bárki ilyen kérdést, olyan emberek fognak kommentelni alá, akiknek fingjuk sincs, hogy működik a hormonterápia meg a nemi átalakítás.
márc. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
#17 egyetértek, erre a választ nem itt a retardáltak között kell keresni, meg lehet nézni aki a lovat a kutyához hasonlítja az első oldalon (transznő vagyok és az az ember felbszott bocs)
márc. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok transz (férfi sem, úgyhogy magára a kérdésre sajnos nem tudok első kézből válaszolni), de így is agysejtpusztító hatással vannak rám itt sokak, nem csak ennél a transzos kérdésnél, hanem lényegében az összesnél. Ha valakit ez a téma őszintén érdekel, inkább transz vagy transzok mellett kiálló tartalomgyártók követését javasolnám, ilyen jellegű tapasztalatokról is tudnak mesélni, ellentétben azokkal, akik a "józan paraszti eszükre" hagyatkozva találgatnak.

#17 voltam.

márc. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
13%

Én értem, hogy manapság divat ez a transzság és mindenki azt csinál a saját testével, amit akar. De nagyon túl lett tolva a bicikli. Egy transz nő nem más, mint egy identitászavaros homoszexuális férfi. A melegekkel nincs semmi bajom, de amikor a transz nők hisztiznek, hogy egy hetero nem tekinti őket valódi nőnek, na az kiborít. Mit nem lehet azon érteni, hogy akárhogy hormonkezeli magát, akárhogy műtteti meg odalent, nem lesz belőle valódi nő? És bocsánat, de hetero férfiként én a valódi nőket szeretem.

Érdekes módon a melegek nem hőzöngenek, hogy a heterók nem akarnak velük kapcsolatot.

márc. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy miért gondolja itt mindenki, hogy egy transznemű nő csak a férfiakhoz vonzódhat? Miért búza meg meleg meg homo stb amikor a nemi identitás és a szexuális irányultság két külön dolog?


Személyes tapasztalatom nincs milyen transz lánnyal szexelni, de akik velem szexeltek (igen, transz vagyok) mind azt mondták, hogy ennyire jó még nem volt, hogy felejthetetlen élmény volt stb, stb.

márc. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!