Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A srác elvárja az orált, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác elvárja az orált, de nyalni nem akar?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sráccal, kb 2 hónapja összejárunk rendszeresen szexelni is. Hatalmas igénye van az orálra és olyan extrákkal, hogy mélytorok, arcra élvezés, rányomja a fejem. De magától az első 1-2 alkalmat követően eszébe sem jutott, hogy nyaljon. Megkérdeztem, nincs rossz ízem, szagom, egész egyszerűen "elfelejti".

Ha megkérem, vagy odairányítom, hogy csinálja akkor látom rajta, hogy nem szívesen teszi és amit csinál is inkább olyan tessék-lássék lefetyelés.

28N, 29F


márc. 3. 15:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az ésszel durvulós szop@tást, szoktuk is alkalmazni a partneremmel, de olyan még nem volt, hogy előtte vagy utána ne nyalt volna ki magától. Eddig még kernem sem kellett, volt, hogy én felejtettem el, s mar húztam volna a gumit, mire ő meg nekem esett szájjal.

Hosszútávon ez így nem lesz tartható, mert kihasználva fogod érezni magad.

márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy önzö pöts, felejtős.
márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%
Simán, Én imádom orálisan kényeztetni a Párom.
márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%
Hát akkor én is elfelejteném leszopni a farkát 🤷
márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem érdemes lenne feltenned magadnak a következő kérdéseket:


1) Ha az elmúlt két hónapban te mindig elvártad volna a nyalást, de te nem szoptad volna le, még te lennél-e a szexpartnere, vagy már egy másik nő?


2) Neked mi a jó abban, hogy kiszolgálod a szexuális igényeit úgy, hogy ő magasról tesz a te vágyaidra?


Nem érzed megalázónak? Nem érzed úgy, hogy csak használja a testedet, te meg nem számítasz?

márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
41%

Az Én véleményem, ha szeretek valakit, pláne, ha Ő is viszont szeret, és ilyen mértékben kényeztet, nincs az a dolog, amit meg ne tennék a kedvéért.

Az első feleségem olyan mértékben volt inaktív, hogy nincs rá szó, és Én éreztem Magam szégyenben...ma már nem érem be kevesebbel, mint amire vágyom, és ezt busásan meg is hálálom.

márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!