Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
A srác elvárja az orált, de nyalni nem akar?
Ismerkedem egy sráccal, kb 2 hónapja összejárunk rendszeresen szexelni is. Hatalmas igénye van az orálra és olyan extrákkal, hogy mélytorok, arcra élvezés, rányomja a fejem. De magától az első 1-2 alkalmat követően eszébe sem jutott, hogy nyaljon. Megkérdeztem, nincs rossz ízem, szagom, egész egyszerűen "elfelejti".
Ha megkérem, vagy odairányítom, hogy csinálja akkor látom rajta, hogy nem szívesen teszi és amit csinál is inkább olyan tessék-lássék lefetyelés.
28N, 29F





Lefetyelés xdd
Ez így nem fog működni hosszú tágon, mert pornókárosult

























😂 Várja el attól a szolgalelkű balektól aki megteszi. Én biztos nem " járnék össze" egy ilyennel.
A kölcsönös élvezetek híve vagyok. Ilyen pasival abszolut nem illenénk össze a szexuális igények alapján ( sem), meg amúgy sem. Azért van egy igényszintem ami alá nem megyek, még akkor sem, ha nem komoly kapcsolatról van szó.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!