Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők vagy a férfiak szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők vagy a férfiak szeretnek jobban szexelni?

Figyelt kérdés

márc. 2. 08:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Vérmérséklet függő.
márc. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Egyformán.
márc. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét nem ugyanannyira kívánja, élvezi.
márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fiúk
márc. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nők, csak belőlük ki kell hozni
márc. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Azok, akik tehetségesebb és vonzóbb partnerrel csinálhatják (vagy legalább megtapasztalták már)


Hetero férfi

márc. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi nők is szeretünk szexelni de csak akkor ha jó a szex a partnerrel ha pocsék akkor nincs kedvünk de ha egy pasi odapakolja magát akkor mi leszünk azok akik kezdeményezzük mert akarjuk. Én már megkaptam azt is h nekem miért nem a fejem mint más nőnek :D
márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szrintem ez mind a két nem egyformán kívánja, ha igazán jó a szex.
márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%

Talán a férfiak vannak többségben , de ezt igazán nem lehet szerintem annyira általánosítani .

Talán a nők a szülést követően és ha nem akarnak több gyereket már , akkor gyakrabban csökken a vágyuk s libidójuk talán , mint a férfiaknak .

márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
A férfiak kiegyensúlyozotton kívánják mindig, mondjuk úgy, hogy nagyon. A nőknél pedig nagyon hullámzó a dolog, állandóan váltakozik náluk a brutálisan akarnak és szeretnek dugni állapot az egyáltalán nincs kedvem szexelni állapot között. És teljesen kiszámíthatatlan. De mikor egy nő nagyon akarja, akkor jobban akarja, mint a férfi, és élvezi is. Legalábbis én így látom.
márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!